تاریخ صدور ، قیمت ، مشخصات و صفحه نمایش


بر اساس گزارش بلومبرگ ، نینتندو سوییچ پرو ممکن است بلافاصله پس از سپتامبر / اکتبر سال جاری وارد فروشگاه ها شود.

بلومبرگ پیشنهاد می کند که ممکن است یک رونمایی رسمی نزدیک باشد ، زیرا ممکن است نینتندو کنسول جدید را قبل از E3 2021 در 12 ژوئن 2021 اعلام کند تا به ناشران اجازه دهد بازی های پشتیبانی شده را در طول رویداد سالانه به نمایش بگذارند.

انتظار می رود Nintendo Switch Pro جایگزین سوئیچ استاندارد شود و احتمالاً گرانتر از برچسب قیمت اصلی 299 دلار خواهد بود.

این به روزرسانی ها شامل یک پنل OLED 7 اینچی جدید و سیلیکون قوی تر Nvidia است که قرار است هنگام اتصال به تلویزیون از وضوح 4K برخوردار باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Nintendo Switch Pro ، به مطالعه ادامه دهید و این صفحه را برای به روزرسانی های آینده علامت گذاری کنید.

طبق گفته بلومبرگ ، نینتندو سوییچ پرو ممکن است بلافاصله در سپتامبر یا اکتبر وارد بازار شود.

این احتمال وجود دارد که ما خیلی زودتر از نینتندو یک افشاگری رسمی دریافت کنیم ، زیرا بلومبرگ پیشنهاد می کند که سوئیچ پرو ممکن است قبل از شروع E3 2021 در ژوئن 2021 رونمایی شود.

پیش بینی می شود نینتندو سوییچ پرو نسبت به سوییچ استاندارد موجود که RRP 299 دلار داشت ، گرانتر باشد.

با این حال انتظار می رود که سوئیچ پرو به جای این که مانند PS4 Pro به عنوان یک گزینه لوکس تر عمل کند ، جایگزین سوئیچ استاندارد شود و نسخه دوم آن متوقف شود.

طبق گفته بلومبرگ ، نینتندو سوییچ پرو ممکن است تراشه گرافیکی Nvidia قدرتمندتری داشته باشد تا هنگام اتصال به تلویزیون بتواند از وضوح 4K برخوردار شود.

تراشه جدید انویدیا همچنین می تواند به Switch Pro 2 این امکان را بدهد تا بازی های پرمخاطره را بهتر کنترل کند ، در حالی که امکان وضوح 4K را در حالت اتصال فراهم می کند.

متأسفانه ، گزارش های اولیه نشان می دهد که صفحه نمایش خود دستگاه همچنان به وضوح 720p محدود می شود ، به این معنی که در حالت دستی تصویر واضح تری دریافت نمی کنید.

با این حال ، ما این را به عنوان یک مشکل اساسی نمی دانیم ، زیرا وضوح تصویر بالا تأثیر قابل توجهی در صفحه نمایش های کوچک ندارد.

نینتندو سوییچ به یک پنل OLED 7 اینچی جدید مجهز شده که جهشی نسبت به ال سی دی 5.5 اینچی مدل موجود است.

نمایشگر OLED به طور قابل توجهی کنتراست را بهبود می بخشد که منجر به کیفیت تصویر واضح تری می شود. در حال حاضر ، برخی از بهترین گزینه های تلویزیون دارای پنل OLED هستند که نشان می دهد این فناوری چقدر ارزش دارد.

پنل های OLED همچنین به بهبود عملکرد باتری کمک کرده اند ، زیرا در هنگام نمایش رنگ سیاه ، پیکسل ها خاموش می شوند.

با این حال ، انتظار می رود وضوح تصویر در حالت پرتابل به 720p محدود شود. این یک مشکل بزرگ برای یک صفحه نمایش کوچک نیست ، زیرا پیکسل ها از قبل برای تصویر واضح به اندازه کافی ضخیم هستند ، اما هنوز هم ناامیدکننده است که نینتندو حداقل وضوح تصویر را به Full HD افزایش نداده است.

افسانه های Arceus

انتظار می رود نینتندو سوییچ پرو همان کتابخانه سوئیچ Lite و سوییچ استاندارد را به اشتراک بگذارد ، گرچه این موضوع تایید نشده است.

با این حال ، نینتندو احتمالاً بازی های جدیدی را برای بهره مندی کامل از ویژگی های بهبود یافته Switch Pro منتشر خواهد کرد.

Pokémon Legends: Arceus قبلاً به عنوان یکی از این عناوین نامگذاری شده است و قالب جهان باز احتمالاً از قدرت افزایش یافته بهره خواهد برد.

همچنین Breath of the Wild 2 می تواند نقاط قوت Switch Pro را برجسته کند. تاریخ انتشار برای این بازی تأیید نشده است ، اما مطمئناً عرضه در سال 2021 را رد نمی کنیم.

انتظار می رود بازی های بیشتری در E3 2021 اعلام شود ، بنابراین برای اخبار جدید در ژوئن بررسی های معتبر را دنبال کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *