نحوه تماشای گیم پلی Horizon 2: Forbidden West in State of PlayHorizon 2: Forbidden West – فقط یکی از مورد انتظارترین بازی های آینده PS5 – امروز موضوع جریان PlayStation State of Play خواهد بود. در اینجا نحوه تماشای روند گیم پلی بازی آورده شده است.

امروز صاحبان و طرفداران PS5 با عشق به پلی استیشن منحصر به فرد ، روزی است (یا امشب شب است). پخش زنده State of Play با عنوان 14 دقیقه گیم پلی بی سابقه برای Horizon 2: Forbidden West ، پخش شده بر روی PS5 انجام خواهد شد.

در اینجا نحوه و زمان تماشای اولین گیم پلی “Horizon 2: Forbidden West” انتشار بازی ماجراجویی آینده نگرانه را نشان می دهد ، امیدوارم در اواخر امسال.

آخرین پخش مستقیم سونی از Play of Play امشب ساعت 22:00 در انگلستان در حال انجام است و درست در پیوند ویدیویی به YouTube ، در زیر جاسازی شده ، پخش خواهد شد. یا اگر شما را قلقلک داد می توانید در کانال Twitch PlayStation ادامه دهید.

https://www.youtube.com/watch؟v=wLR5gaQNQBk

اگر می خواهید کمی زودتر به مهمانی بپیوندید یک پیش نمایش نیز وجود دارد.

امشب ممکن است اولین نگاه به گیم پلی دنباله ای باشد که مدتها انتظار آن را می کشید ، اما ما در حال حاضر چند تریلر داریم و آخرین آنها را می توانید در زیر مشاهده کنید. سونی هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای این بازی منتشر نکرده است ، اما این احتمال وجود دارد که این شرکت امشب حین بازی وضعیت لوبیا را بریزد.

https://www.youtube.com/watch؟v=Lq594XmpPBg

این بازی شاهد حضور قهرمان اصلی آلوئه به “آینده دور آمریکا” برای به دست آوردن نسل جدیدی از دشمنان رباتیک است که یکی از آنها در تریلر بالا مشخص شد. منتظر نیستیم تا نگاهی به گیم پلی و افراد بدتر در جریان پخش زنده امشب State of Play بیندازیم.

دنباله بازی های چریکی چیزهای زیادی دارد که باعث می شود بازی اصلی Horizon Zero Dawn به عنوان یکی از بازدیدهای غافلگیرکننده دوره PS4 برجسته شود.

منتقد ما نتیجه گرفت: “من انتظار نداشتم Horizon Zero Dawn به این خوبی باشد. من شک دارم تنها کسی باشد که بگوید آنها تعجب کردند که سازنده Killzone توانسته یک بازی را با چنین گیم پلی گسترده ای ، عمقی و به طور مداوم با ارزش ارائه دهد. “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *