اندروید iOS را به داغترین ویژگی جدید Netflix شکست می دهد


Netflix دکمه تغییر شکل Play Something خود را برای دستگاه های Android آورده است ، به بینندگان اجازه می دهد تا به سرعت یک قسمت تصادفی را برای سفر خود انتخاب کنند.

این گزینه که در حال حاضر در وب و برنامه های تلویزیونی هوشمند در دسترس است ، با هدف کمک به مشترکان برای غلبه بر بلاتکلیفی و شروع سریع تماشای موردی در لیست آنها یا براساس عادات مشاهده آنها شروع می شود.

اگرچه هنگام جستجوی چیزی که همه می خواهند تماشا کنند ، در تلویزیون مفید است و می تواند برای دستگاه های تلفن همراه راحت تر باشد.

به عنوان مثال ، اگر هر روز به محل کار خود رفت و آمد می کنید یا در ورزشگاه روی تردمیل می پرید ، ممکن است زمان محدودی برای تماشای یک قسمت داشته باشید. هرگونه تأخیر در اینجا و به محض ورود ، قبل از رسیدن به مقصد یا اتمام تمرین وقت خود را برای ورود به یک نمایش کامل ندارید.

مرتبط: جوک های سریع نتفلیکس چیست؟

Netflix به تازگی برنامه Android خود را راه اندازی کرده است ، همانطور که توسط افراد چشم عقاب در پلیس آندروید مشاهده شده است. اگر به ویژگی موجود در برنامه Netflix دسترسی دارید ، این ویژگی در چندین مکان از برنامه وجود دارد. در این گزارش آمده است:

“با این حال ، دسترسی به ویژگی جهانی به نظر نمی رسد. یکی از خوانندگان ما دکمه پیمایش را در کنار صفحه انتخاب نمایه پیدا کرد در حالی که او در گوشه پایین سمت راست برنامه من بود. “

پلیس اندروید

بعد از اینکه کاربران روی دکمه “Play Something” در Android کلیک کردند ، پیشنهادی را مشاهده می کنند ، اما می توانند دوباره دکمه را فشار دهند تا عناوین دیگر را مرور کنند یا فقط یکی از پیشنهادات دیگر را لمس کنند.

اعتبار تصویر: پلیس آندروید

در حال حاضر هیچ خبری در مورد پیگیری راه اندازی اندروید توسط iOS وجود ندارد ، اما دلیلی نمی بینیم که در آینده نزدیک در هر دو سیستم عامل موجود نباشد.

آیا ویژگی پخش را در رابط تلویزیون مفید می دانید؟ trustedreviews را در توییتر با ما در میان بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *