نمایش HBO’s Last of Us از تداوم باشکوه بازی ها برخوردار خواهد بوددر اقتباس تلویزیونی HBO از The Last of US شاهد یکی از بازیگران اصلی خواهیم بود که با تکان دادن عالی از طرفداران Naughty Dog ، نقش خود را در بدن تکرار می کنند.

گزارش های مختلف Merle Dundridge به نقش آنتاگونیست Marlene در نسخه صفحه نمایش کوچک پیوست و لحن کسل کننده بازی اصلی ویدیویی را فراهم کرد.

البته مارلن فرمانده درگیری Firefly بود ، که * SPOILERS * سرانجام سعی کرد اطمینان حاصل کند که الی تحت عمل جراحی قرار دارد به امید تولید واکسن برای محافظت در برابر افراد آلوده. او همچنین در صحنه های گذشته نگر در دنباله عنوان The Last of Us 2 ظاهر می شود.

انتخاب بازیگران فرصتی نادر را برای صداپیشه ای مشهور فراهم می کند تا در یک اقتباس تلویزیونی یا سینمایی همان شخصیت را بازی کند.

دندریج همچنین در فیلم Naughty Dog’s Uncharted 4: A Thief’s End در نقش خواهر کاترین ، یک راهبه ظاهر شد. او به بازی در بازی های پس از آخرالزمانی عادت کرده و همچنین در “همه به رپ رفته اند” ظاهر شده است که برای آن برنده BAFTA و Half-Life 2 شد.

او علاوه بر کار در صنعت بازی های ویدیویی ، بازیگر تئاتر تئاتر برادوی است. اخیراً ، ممکن است او را به عنوان مأمور FBI کیم هاموند در سرگرمی لعنتی HBO Max The Flight Attendant دیده باشید.

Dandridge به جمع بازیگران The Last of Us پیوست. پدرو پاسکال از “The Mandalorian” و “Game of Thrones” در نقش جوئل ، بلا رمزی ، جوان نجیب زاده جوان و شگفت انگیز لیانا مورمونت در GoT ، نقش الی و گابریل لونا را از Marvel’s Agent’s SHIELD و Tommy بازی می کند.

نیل دروکمن مدیر خلاق Naughty Dog همچنین تهیه کننده اجرایی نمایش است. تولیدی که در حال حاضر در سال 2022 پخش می شود در حال حاضر در حال تولید است. این نمایش در سال 2022 پخش می شود. از همه ویژگی های فعلی بازی ویدیویی که توسط استودیو انتخاب شده است ، ما از این موضوع بسیار هیجان زده هستیم.

همچنین Fallout با بازی های زنده ، چندین اقتباس از بازی های Resident Evil و Halo در دست ساخت است. چه زمانی برای طرفداران بازی های ویدیویی! امیدواریم همه آنها انتظارات را برآورده کنند. آیا برخی از بهترین بازی های PS5 که می خواهید مشاهده کنید در صفحه های تلویزیون مشاهده می شود؟منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *