Far Cry 6 در 7 اکتبر برگزار می شود و در اینجا اولین تریلر گیم پلی بازی استUbisoft تایید کرده است که یکی از مورد انتظارترین بازی های سال 2021 ، بازی open world FPS Far Cry 6 ، در 7 اکتبر سال جاری آغاز می شود.

از سرگیری حق رای دادن تیرانداز اول شخص قرار بود در فوریه 2021 وارد شود ، اما تقریباً مانند همه موارد دیگر ، با تاخیر انجام شد. سرزنش کوید

با این حال ، انتظار در طی 5 ماه برای گیمرهای Xbox Series X / S ، PS5 ، PC و کنسول های آخرین نسل به پایان می رسد. همچنین برای کسانی که هنوز دستگاه جدیدی را شکار نکرده اند ، یک نسخه جدید به روزرسانی می شود.

Ubisoft همچنین اولین تریلر گیم پلی بازی را در آنجا منتشر کرد ، درست قبل از ورود E3 در ماه آینده.

همانطور که قبلاً می دانستیم ، Far Cry 6 در کوبا واقع خواهد شد (یوبی سافت ادعا می کند از طریق TheGamer موضع سیاسی نمی دهد) ، در یک شهر خیالی به نام Yuma. شخصیت اصلی دنی روخاس نامیده می شود (با شخصیت دوست داشتنی تد لاسو اشتباه گرفته نشود) ، که گیمرها می توانند جنسیت خود را مناسب بگیرند.

همانطور که قبلاً می دانستیم ، شخصیت انقلابی شما با مقاومت دیکتاتور فاشیست آنتون کاستیلو روبرو خواهد شد – با بازی جیانکارلو اسپوزیتو ، که در فیلم شکستن بد افسانه ای گوستاوو و در ماندن گیدئون در ماندالوریان بازی کرد.

در زیر می توانید دیسک گیم پلی بازی را مشاهده کنید. در کل 22 دقیقه فیلم وجود دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=qjSM3Lp7EhI

این باز بودن جهانی است که توسط Ubisoft خلق شده است ، همچنین در هنگام رونمایی فهمیدیم که مأموریت ها تقریباً به هر ترتیب می توانند انجام شوند.

در طول بازی ، با قضاوت بر روی تریلر ، می توانید اسب سوار شوید و به یک تمساح فرمان دهید. در مجموع ، به نظر می رسد یک سواری سرگرم کننده جدی است که ما نمی توانیم صبر کنیم تا از آن پرش کنیم. هر چقدر همه این موارد مهم باشد ، آیا می توانیم در مورد توله سگ صحبت کنیم؟ پسرا این عروسک چطور؟ به طور جدی. به چرخهایش نگاه کنید!

ما انتظار داریم در E3 که در کمتر از سه هفته دیگر نیست ، در مورد Far Cry 6 بیشتر بدانیم. ما پوشش کاملی از این رویداد خواهیم داشت.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *