iMac M1 به من فهماند که iOS 15 به این یک ویژگی نیاز دارد


WWDC Keynote سالانه اپل کمتر از دو هفته قدمت دارد و تقریباً یک شرط قطعی است که بگوییم نسخه بعدی نرم افزار را بررسی خواهیم کرد که ابتدا آیفون و آیپد را تأمین می کند.

iOS 15 باید ستاره نمایش باشد – مگر اینکه MacBook Pro 14 اینچی را ببینیم – و نسخه کامل آن تا زمان عرضه آیفون 13 در اواخر امسال ارائه نمی شود ، ما باید یک نمای کلی دقیق از تمام ویژگی های ظاهر شده داشته باشیم امسال.

البته ، من خیلی علاقه مندم که چه ویژگی های جدیدی را برای آیفون دریافت خواهیم کرد. شایعات اولیه ردیابی مواد غذایی در برنامه Health ، به روزرسانی اعلان های صفحه قفل و تغییراتی در رابط کاربری حالت تاریک را پیشنهاد می کرد. اما آنچه که من بسیار بیشتر از آن هیجان زده ام ، به روزرسانی های iPad است.

منطقی است که اپل واقعاً iOS 15 را روی بهبود تجربه کلی نرم افزار در رایانه لوحی خود متمرکز کند

اگرچه هنوز چیزی تأیید نشده است ، منطقی است که اپل واقعاً iOS 15 را بر بهبود تجربه کلی نرم افزار تبلت خود – به ویژه در مدل های بالاتر Pro – متمرکز کند.

جدیدترین iPad Pro به تازگی منتشر شده و یک جانور مطلق است. اگرچه می توانید منتظر بررسی کامل نظرات من درباره نمایشگر 12.9 اینچی XDR mini-LED جدید باشید (اسپویلر: بسیار جالبی است) ، اما اکنون مشخص است که این سریعترین تبلتی است که من تاکنون بررسی کرده ام – با مقدار جدی.

آیپد پرو 2021

تراشه M1 که از iPad Pro 2021 تغذیه می کند همان تراشه طراحی شده توسط اپل است که در iMac جدید پیدا خواهید کرد و عملکردی را که قبلاً در iPad یا بهترین تبلت دیگر برای آن مورد مشاهده نشده است ، ارائه می دهد.

و با این وجود چیزهای زیادی برای استفاده واقعی از این قدرت در دسترس نیست. M1 iPad Pro از اپل می خواهد که پیشقدم شود و برخی از برنامه های “حرفه ای” خود مانند Final Cut Pro را از Mac بیاورد.

بعید به نظر می رسد که ما هرگز شاهد استفاده کامل از نرم افزار Mac در iPad باشیم ، اما این برنامه ها که برای هر دو موجود است ، برای اکثر افراد کافی است.

ویژگی جدید واقعی که من در iPad Pro می خواهم ، پشتیبانی از چند کاربر است. من می خواهم این توانایی را داشته باشم که به شریک زندگی خود اجازه دهم هر وقت بخواهم از حساب iCloud خود استفاده کنم از iPad Pro با برنامه ها و سرویس های خود وارد شده و بدون نیاز به خروج دستی از سیستم استفاده کنم.

به نظر می رسد این یک حذف عجیب و غریب است ، نمی توانم باور کنم که بدون اجرای آن به iOS 15 رسیده ایم.

من بعد از بررسی iMac جدید 24 اینچی با تراشه M1 ، متوجه شده ام که این کار چقدر مفید خواهد بود. من از بچگی از کامپیوتر رومیزی استفاده نکرده ام ، اگر صفحه بیشتری بخواهم معمولاً یک لپ تاپ را به یک مانیتور خارجی وصل می کنم. از زمان ایجاد iMac ، به بخشی از اتاق تبدیل شده است. چیزی که هر دو از آن استفاده می کنیم. این یک دستگاه مفیدتر است ، نه مانند یک مک بوک انحصاری. من دوست دارم iPad به همان روش کار کند و برای آن واقعاً به پشتیبانی بسیاری از کاربران نیاز دارد.

iMac 24 اینچی ، نمایشگر M1 ، رنگ میز سبز
iMac جدید و بسیار رنگارنگ ، 24 اینچی

شما این شیشه فوق العاده قدرتمند با صفحه نمایش فوق العاده ، بهترین برنامه های تبلیغاتی را دارید و فقط توسط یک شخص قابل استفاده است. من این را برای آیفون 12 درک می کنم ، زیرا بیشتر از یک وسیله شخصی است ، اما برای iPad منطقی نیست.

بنابراین ، من امیدوارم که بتوانم برنامه های حرفه ای مناسبی را برای iPad Pro M1 WWDC بدست آورم و امیدوارم که سرانجام از این قدرت استفاده شود. اما چیزی که من واقعاً می خواهم این است که بتوانم iPad را با پشتیبانی از بسیاری از کاربران و پروفایل های مختلف به اشتراک بگذارم. مطمئناً این خیلی پرسیدن نیست؟منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *