اخبار زیادی در مورد Pokemon و LittleBigPlanet هک شد


خیلی شلوغ است تا از وقایع مهم دنیای فناوری از هفته گذشته مطلع شوید؟ برندگان و بازندگان بازبینی های معتمد برای کمک به اینجا هستند.

قبل از E3 2021 و WWDC 2021 ، دنیای فناوری منتظر بود تا چرخه اخبار واقعاً شروع به کار کند ، اما در این بین ما قبل از سقوط اطلاعات خاص ، نشت های زیادی برای پاک کردن داشتیم. با شروع تاریخ احتمالی عرضه Nintendo Switch Pro و تازه سازی احتمالی iPod Touch که مدتهاست غیرفعال است ، شایعات زیادی وجود دارد.

خوشبختانه با دو خبر خاص از پست های این هفته روبرو شدیم که هر دو مورد از صنعت بازی بارگیری شده اند. به زبان ساده ، هرگز زمان بهتری برای هوادار سری Pokémon نبوده است در حالی که هر بازیکن LittleBigPlanet متحمل حملات بی سابقه سرور می شود.

طرفدار نینتندو بودن در حال حاضر یک کار پیچیده است ، زیرا Breath of the Wild 2 هنوز تاریخ انتشار ندارد ، بعید به نظر می رسد شاهد یک بازی مهم دیگر Mario در این نسل باشیم و Metroid Prime 4 کاملا MIA است. با این حال ، برای طرفداران Pokémon ، می گویم که در تاریخ محترم حق رای دادن هیچگاه زمان بهتری نبوده است.

در اوایل این هفته ، حساب رسمی توییتر Pokémon با بمب گذاری بر روی همه ، اعلام کرد که Pokémon Diamond و Pearl Remakes در 19 نوامبر منتشر می شود ، در حالی که Pokémon Legends Arceus کمی بعد از آن در 28 ژانویه ظاهر می شود.

با ورود Pokémon Legends به قفسه های فروشگاه ، بازیکنان این فرصت را داشتند که در هنگام شمارش جدید Pokémon Snap که اخیراً منتشر شده است ، از حداقل سه عنوان Pokémon لذت ببرند.

با توجه به اینکه هر سه این بازی ها شکل های کاملاً متفاوتی از بازی را ارائه می دهند ، واضح است که نینتندو می خواهد از محبوبیت پوکمون – به ویژه از Pokémon Go – به عنوان وسیله ای برای جذب بازیکنان جدید به نینتندو سوییچ استفاده کند. تا زمانی که این روند ادامه داشته باشد ، بعید است طرفداران پوکمون بدون بازی جدید بتوانند بیش از حد دوام بیاورند تا بر آنها غلبه کنند.

ماجراجویی بزرگ Sackboy

سری LittleBigPlanet دقیقاً همان فرمان سختگیرانه قبلی را ندارد – آخرین بازی اصلی این سری در سال 2014 به نمایش درآمد (مگر اینکه جدایی را حساب کنید ، Sackboy: A Big Adventure) ، اما تأثیر آن بر بازی های مدرن نباید باشد دست کم گرفته شده بازی اصلی به عنوان یکی از اولین PS3 های انحصاری مهم ، از قابلیت های شبکه ای این کنسول نهایت استفاده را می کند و نشان می دهد که با اتصال بازیکنان از سراسر جهان و ارائه ابزارهایی برای الهام بخشیدن به خلاقیت های خود ، چه چیزی می تواند بدست آید.

این سبک از طراحی بازی در عناوین دیگری مانند Minecraft ، Dreams و Super Mario Maker بازتولید شده است ، اما LittleBigPlanet اولین کسی است که واقعاً این کار را درست انجام داده و آن را به خوبی انجام داده است. متأسفانه برای طرفداران این مجموعه و سطح بی شماری که در طول سالها ایجاد شده است ، سرورهایی که LittleBigPlanet را سرپا نگه می دارند در هرج و مرج مطلق قرار دارند.

اولین بار توسط IGN در ماه آوریل گزارش شد ، هر کسی که می خواهد به عناصر آنلاین هر عنوان LittleBigPlanet دسترسی پیدا کند ، با صفحه خطا روبرو شده و توضیحات کمی از طرف توسعه دهنده Media Molecule در مورد آنچه که پشت این مشکل است وجود دارد.

برای بدتر کردن وضعیت ، اکنون سرورها کاملاً آفلاین هستند ، زیرا برخی از بازیکنان با پیام های نفرت انگیز هدف قرار گرفته اند.

فقط می توان امیدوار بود که همه این مشکلات به موقع حل خواهد شد ، در غیر این صورت جامعه بازی یکی از الهام بخشترین نمونه های همکاری خلاقانه خود را از دست خواهد داد. آیا می توانید اشکی را که اگر برخی از پیچیده ترین ساخته های Minecraft فقط متوقف شوند ، بریزید؟ امیدوارم این روز هرگز فرا نرسد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *