این فناوری است که باید هنگام فروش Holiday Holiday به آن توجه کنید


پایان ماه مه اینجا است ، این بدان معناست که فروش تعطیلات بانک پیش از ماست. درست همین جا بررسیهای معتبر، ما بهترین فن آوری را برای تماشای تعطیلات آخر هفته بانک آماده کرده ایم.

اگرچه فروش تعطیلات بانکی بهار در مقیاسی با رویدادهایی مانند جمعه سیاه نیست ، اما آخر هفته هنوز یک فرصت خارق العاده برای گرفتن تخفیف از بازرگانان شرکت کننده است.

به عنوان مثال Currys PC World ، آخر هفته در فروش Epic Deals تقریباً 30 درصد از صدها دستگاه را کاهش داد. این شرکت قیمت تلویزیون ، تلفن همراه ، بازی ، لوازم خانگی ، لپ تاپ و موارد دیگر را کاهش می دهد. در همین حال ، Carphone Warehouse – که همچنین تحت نام تجاری Dixons Carphone قرار دارد – در حال فروش Epic Deals معاملات خود با iPhone 11 ، Samsung Galaxy S21 و Google Pixel 4a در میان تلفن های تخفیف دار است.

AO همچنین پر است از معاملات تعطیلات بانکی “a-MAY-zing” (بازی آنها با کلمات ، نه ما) در طیف گسترده ای از بخش ها ، از جمله تلویزیون ، کامپیوتر ، فن آوری خانه های هوشمند ، کالاهای سفید و جاروبرقی. AO هفت روز در هفته ، از جمله تعطیلات رسمی ، تحویل انعطاف پذیر ارائه می دهد ، بنابراین برای دریافت بسته خود نیازی به انتظار طولانی نیست.

در حالی که آمازون ، جان لوئیس و eBay هنوز هیچ فروشی اعلام نکرده اند ، ارزش این است که در تمام این آخر هفته بانکی مراقب این خرده فروشان باشید.

ما این راهنما را برای بهترین فناوری هایی که فکر می کنیم آخر هفته باید در تلویزیون و صدا ، تلفن های همراه ، رایانه و موارد دیگر و همچنین پیوندهایی به بهترین معاملات موجود در کنار هم قرار دهید ، تهیه کرده ایم. حتماً این صفحه را علامت گذاری کنید و آخر هفته دوباره بازدید کنید تا بهترین معاملات را هنگام پخش مستقیم بگیرید.

“رومینگ ارزان ترین رکورد در سیستم Sonos است که از نظر سرویس های جاسوسی و جریانی یکی از کامل ترین و به خوبی حفظ شده در نوع خود است. این بلندگو به اندازه کافی ناهموار است و در فضای باز به خوبی کار می کند ، و در داخل خانه نیز به خوبی کار می کند ، بعلاوه یکی از بهترین بلندگوهای قابل حمل با قیمت مناسب است. “- ویرایشگر تلویزیون و صدا ، کوب مونی

نتیجه: 4.5 / 5

Samsung Galaxy S21

“اگر می توانید در Galaxy S21 کمی پس انداز کنید ، خرید آن خوب است. این یک صفحه نمایش عالی ، طراحی زیبا و غرق در مورد جدیدترین بازی ها دارد. “- معاون ویراستار ، مکس پارکر

نتیجه: 5/4

“اگر به دنبال لپ تاپ هستید و MacBook Air M1 را در معرض فروش می بینید ، این یک طوفان فکری نیست. این یکی از قدرتمندترین لپ تاپ های فوق العاده قابل حمل است که می توانید خریداری کنید ، در حالی که macOS بهتر از هر زمان دیگری است. “- رایان جونز و رایانه و بازی ویرایشگر بازی

نتیجه: 5/5

آنر واچ انگلستان

“Honor Watch ES با راهنماهای آموزشی مفید ، ردیابی خواب آموزنده و یک مانیتور ضربان قلب کاملاً شگفت آور ، بسیار بالاتر از قیمت 99.99 پوندی خود را تحت تأثیر قرار می دهد ، اما اگر می توانید آن را حتی ارزان تر کنید ، این یک انتخاب آسان پیش از رقابت است” – خریداران مشاور مشاور ، توماس دیهان

نتیجه: 4.5 / 5منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *