شیائومی می تواند Mi 11 Pro را در مدت 8 دقیقه کاملاً شارژ کند ، اما یک مشکل وجود دارددر حالی که شیائومی در حال فشار دادن پاکت با تمرکز بر شارژ بی سیم در آینده است ، سازنده گوشی های هوشمند همچنان در حال بهبود روش های قدیمی و بی سیم است.

این شرکت از فناوری جدید Hyper Charge رونمایی کرده است که طبق آن می تواند در عرض تنها هشت دقیقه شیائومی M11 Pro را به طور کامل شارژ کند. این امر با یک شارژر سیم دار 200 وات همراه با باتری 4000 میلی آمپر ساعتی تلفن حاصل می شود. 0-50٪ فقط در سه دقیقه اتفاق افتاد.

با استفاده از فناوری شارژ بی سیم 120 وات که در 7 دقیقه به 7 درصد ظرفیت و در یک ربع ساعت به 100 درصد رسیده است ، دستاوردهای مشابهی بدست آمده است.

شیائومی می گوید این یک رکورد جهانی در هر دو جبهه است. با این حال ، باید گفت که این فناوری بر روی نسخه اصلاح شده Mi 11 Pro و نه نسخه مصرفی ، پیاده سازی شده است. تفاوت در یک باتری جدید 10C با یک باتری گرافن است که به تلفن اضافه شده است.

از آنجا که این کار فقط در یک محیط آزمایشی انجام شده است ، مشخص نیست که این پیش فروش برای تلفن هایی که این شرکت به مردم می فروشد چه زمانی در دسترس خواهد بود ، اما این فقط نمونه دیگری از نحوه برخورد تولیدکنندگان تلفن با مشکل قدیمی باتری است. تخلیه یا کمبود وقت برای شارژ صحیح.

شیائومی یکی از رهبران شارژ است ، زیرا قبلاً از شارژ کابل 120 وات Mi 10 Ultra خبر داده بود که توانست فقط در 23 دقیقه تلفن را از 1 تا 100 درصد شارژ کند. با این حال ، در دنیای واقعی ، مدت زمان شارژ کمی بیشتر از یک ساعت است.

در اوایل سال جاری ، شیائومی همچنین از فناوری مفهومی جدید Air Charge رونمایی کرد که می تواند تلفن را به صورت بی سیم ، از طریق هوا و از طریق یک اتاق شارژ کند.

این فناوری جدید از یک ایستگاه پایه حاوی 144 آنتن استفاده می کند که می تواند انرژی را به تلفن با استفاده از یک پرتو میلی متر بسیار باریک منتقل کند که قادر به انتقال شارژ مداوم 5 وات (در عرض چند متر) به تلفن هوشمند سازگار است.

همچنین چندین سال طول می کشد تا به تلفن های هوشمند برسد. موتورولا از جمله شرکت هایی است که در نسخه ای از فناوری بهترین گوشی های اندرویدی خود سرمایه گذاری می کند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *