Fitbit به زودی شما را به خروپف فرا می خواند ، اما شما را از تخت بیرون نمی کند


طبق گفته های جاسوسی در برنامه موبایل این شرکت ، گزارش شده است که دارایی Google Fitbit به دستگاه های پوشیدنی اضافه می کند.

قطع 9to5Google شواهد جدیدی را نشان داده است که Fitbit برای استفاده از میکروفون در رسانه های پوشیدنی برای تشخیص خروپف به اجازه کاربران احتیاج دارد. فعال کردن این ویژگی به ساعت اجازه می دهد تا “صدای محیط ، از جمله خروپف احتمالی شما” را گوش دهد.

شواهد موجود در این برنامه می گوید که این ویژگی Snore & Noise Detect نامیده می شود که همچنین می تواند شریک زندگی را خرخر کند. این ویژگی علاوه بر توجه به “سر و صدا ، از جمله خروپف از طرف شما یا کسی که در کنار شماست” ، به صداهای “خاص خرخر” نیز گوش خواهد داد.

البته این می تواند برای ماندگاری باتری ساعت هنگام گوش دادن به تمام شب کاملاً استرس زا باشد. با توجه به آنچه اتفاق می افتد که اغلب می تواند در اتاق خواب در شب رخ دهد ، باید دید که چند کاربر Fitbit می خواهند میکروفون ها در طول شب گوش دهند. Fitbit می گوید که فقط هنگام خواب میکروفن روشن می شود ، پس همین.

با این حال ، علاوه بر اینکه برای شریک زندگی کاملا آزار دهنده است ، شرایط سلامتی زیادی نیز وجود دارد که خروپف می تواند یک علامت باشد ، از جمله آپنه خواب. خروپف همچنین می تواند نشانه ای از مشکلات وزن یا سیگار کشیدن بیش از حد یا مصرف الکل باشد.

در اینجا نحوه توصیف Fitbit در برنامه جدید آورده شده است.

Snore & Noise Detect چگونه کار می کند؟

در هنگام خواب ، میکروفون موجود در دستگاه Fitbit شما می تواند صدا را کنترل کند ، از جمله خروپف از طرف شما یا شخصی که در کنار شماست. در طول شب به دنبال:

• شدت صدا: ما سطح سر و صدا (چقدر بلند یا ساکت است) را تجزیه و تحلیل می کنیم تا سطح صدای پایه را تعیین کنیم.
• وقایع خروپف: ما به دنبال صداهای خاص خروپف هستیم. وقتی الگوریتم ما اتفاقی را که بلندتر از سطح سر و صدای پایه است تشخیص می دهد ، محاسبه ای را انجام می دهد تا تصمیم بگیرد که خرخر می کند یا چیز دیگری. اگر میزان صدای اتاق شما از خروپف بلندتر است ، ممکن است این ویژگی نتواند خروپف را افزایش دهد.

برنامه Fitbit از طریق 9to5Google

این فناوری علاوه بر حضور در بهترین ردیاب های تناسب اندام و ساعت های هوشمند Fitbit ، ممکن است به Wear OS جدید نیز برسد که مهارت های Fitbit را ادغام می کند.

آیا با Fitbit موافقت می کنید که به رویای خود گوش دهید؟ trustedreviews را در توییتر با ما در میان بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *