اکنون تخفیف مضاعف مضاعف برای M1 MacBook Air در دسترس استدر حال حاضر می توانید 8 گیگابایت RAM ، 256 گیگابایتی M1 MacBook Air با قیمت 857.85 پوند از 999 پوند در فروشگاه AO eBay ذخیره کنید.

به دلایلی ، لپ تاپ جدید با تخفیف کمتر در فروشگاه AO به 903 پوند انگلیس رسید ، اما با استفاده از کد می توانید این قیمت را حتی بیشتر کاهش دهید PROMOFIV وارسی. این بدان معنی است که شما به طور موثر دو تخفیف در مورد آخرین لپ تاپ اپل دریافت می کنید – این تقریباً سابقه ندارد.

معامله: M1 MacBook Air فقط 857.85 پوند با کد PROMOFIVE (999 پوند بود)

اگر کل تبلیغ را از دست داده باشید ، قطعاً تراشه M1 اپل ارزش هیجان زده شدن را دارد. با استفاده از معماری محدودتر ، چیپست جدید قادر است نه تنها سرعت استفاده را به میزان قابل توجهی افزایش دهد ، بلکه تأثیر قابل توجهی بر دوام باتری دارد.

معاون ویراستار ماکس پارکر در بررسی پنج ستاره خود در مورد MacBook Air جدید اظهار داشت: “شما بلافاصله متوجه مزایای M1 خواهید شد. این بیشتر شبیه به یک آیپد در حال استفاده است تا یک لپ تاپ معمولی ، که صفحه برای دومین بار منفجر می شود – و منظور من واقعاً این است – شما درب آن را باز می کنید. همه کارهایی که انجام می دهید با یک زیپ اضافه شده اتفاق می افتد که در MacBook Airs قدیمی آزمایش نشده است ، خواه در حال باز کردن برنامه ها باشید و یا حتی برگه ها را در Chrome ذخیره می کنید. سرعت تقریباً دور از ذهن است زیرا هرگز به آن فکر نمی کنید. “

تراشه M1 به قدری قدرتمند است که اکنون در جدیدترین دستگاه های اپل از جمله iMac و آیپد پرو 2021 بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اگرچه وقتی صحبت از کامپیوترهای اپل می شود ، MacBook Air هنوز یک لپ تاپ سطح ابتدایی است ، اما تراشه M1 تضمین می کند که کیلومترها از رقابت جلوتر است و یافتن یک لپ تاپ با کیفیت تر برای قیمت ، دشوار است.

برای هنرمندانی که نمی خواهند به طور کامل بانک را بشکنند ، MacBook Air جدید گزینه خوبی است و اگر قبلاً به اکوسیستم اپل گره خورده اید کاملاً بی فایده است.

معامله: M1 MacBook Air فقط 857.85 پوند با کد PROMOFIVE (999 پوند بود)

کد PROMOFIV تا 30 ژوئن در دسترس است ، اما سهام کم است ، بنابراین تصور اینکه تا آن زمان پیشنهاد هنوز موجود باشد ، دشوار است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *