برای بازی Gran Turismo 7 ، سایر انحصاری های بزرگ PlayStation ، به PS5 نیازی نخواهید داشتسونی اخیراً عادت کرده است که پلی استیشن را برگرداند ، اما این یک بمب است. بازی های برتر AAA مانند Gran Turismo 7 و God of War بعدی فقط برای PS5 نخواهند بود – آنها همچنین در PS4 عرضه می شوند.

پس از آنکه مارک کارنی ، رئیس پلی استیشن قبلاً به این نکته اشاره کرد که ادامه خلق بهترین بازی های PS4 می تواند به طور گسترده ای عرض نسل بعدی را مختل کند ، مدیر عامل دیگر سونی گفت که دارندگان کنسول میراث می توانند انتظار داشته باشند که بسیاری از نسخه های اصلی PlayStation برای مدتی منتشر شوند.

هرمان هولست ، رئیس استودیوی PlayStation در گفتگو در مورد پرسش و پاسخ در وبلاگ PlayStation گفت که او در آستانه رها کردن 116 میلیون صاحب PS4 در گرد و غبار نیست ، به ویژه هنگامی که بسیاری از آنها هنوز نمی توانند PS5 را برای عشق و نه برای پول بگیرند. .

هالست در پاسخ به این سedال که PS4 چگونه بر توسعه اولیه آینده شرکت در سالهای آینده تأثیر می گذارد ، گفت که قسمت زیادی از برنامه باقی مانده است. با این حال ، وی همچنین به لزوم داشتن PS5 به انحصارهای شاخص در نوع خود اشاره کرد.

وی گفت: “شما نمی توانید جامعه ای بیش از 110 میلیون صاحب PS4 بسازید و سپس از آن دور شوید ، می توانید؟” فکر می کنم این خبر خوبی برای طرفداران PS4 باشد و صادقانه بگویم تجارت خیلی خوبی نیست.

“جایی که منطقی است که عنوانی برای PS4 و PS5 ایجاد کنید – Horizon Forbidden West ، خدای بعدی جنگ ، GT7 – ما همچنان به این موضوع نگاه خواهیم کرد. و اگر دارندگان PS4 می خواهند این بازی را انجام دهند ، پس می توانند. اگر آنها می خواهند به بازی نسخه PS5 ادامه دهند ، این بازی برای آنها مناسب خواهد بود.

“با توجه به این موضوع ، داشتن نمایشگاه هایی برای PS5 نیز بسیار مهم است ، از این رو توسعه Returnal و Ratchet (& Crank) ، که منحصر به PS5 است.”

پس اینجاست! حداقل برای چند سال آینده بسیاری از بهترین بازی های PS5 نیز برای PS4 در دسترس خواهند بود.

ما اشاره کردیم که این فقط آخرین عکس معکوس اخیراً از سونی است. در اوایل بهار امسال ، این شرکت تأیید کرد که پس از اعتراض طرفداران که می خواستند فروشگاه باز بماند ، فروشگاه های PS3 و PS Vita را تعطیل نمی کند.

سونی به وضوح معتقد است که هنوز هم زندگی زیادی در PS4 وجود دارد ، حتی اگر دستگاه در حال حاضر 8 ساله است. تصمیم برای زنده ماندن همچنین پاداش گیمرهای PS4 است که به سونی کمک کردند مایکروسافت را در آخرین نسل جنگ کنسول شکست دهد.

راه اندازی امتیازات کلیدی مانند Gran Turismo و God of War بر روی دستگاه قدیمی ممکن است برخی از گیمرها تمایلی به خرید کنسول جدید نداشته باشند ، زیرا می دانند که می توانند در PS4 بازی کنند. اینکه تا چه حد این تجربه به خطر بیفتد ، باید منتظر ماند.

ظاهرا سونی برای اطمینان از ادامه ارتقاers سخت افزار ، به اندازه کافی به گیمرهای جذاب با فناوری برتر PS5 اعتماد دارد. با این حال ، منابع اضافی طراحی شده برای اطمینان از وجود آخرین نسخه نسل جدید با PS5 ممکن است از ایجاد بهترین نسخه ممکن برای نسل بعدی منحرف شوند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *