توییتر آبی چیست؟ سطح پرداخت شده ویژگی هایی را اضافه می کند که باید بصورت استاندارد رایگان باشند


توییتر سرویس اشتراک صوتی Twitter Blue را راه اندازی می کند که به کاربران اجازه می دهد تا حداکثر 30 ثانیه پس از کلیک روی ارسال ، توییت ها را لغو کنند.

اولین پیشنهاد اشتراک در شبکه اجتماعی ، که در ابتدا به صورت زنده در استرالیا و کانادا ارائه می شد ، به مشتریان این امکان را می دهد تا توییت های مورد علاقه خود را در پوشه های بوک مارک ها نیز نگه دارند.

گردآوری دسته اولیه ویژگی هایی که مشترکان دریافت می کنند ، یک حالت خواندن جدید است که در واقع رشته های طولانی را به مقاله ای تبدیل می کند که افراد می توانند با سهولت بیشتری از آن استفاده کنند.

که در پست وبلاگ توییتر می گوید که ویژگی های بیشتر با گذشت زمان همراه هستند ، اما قیمت Twitter Blue Blue در حال حاضر 3.49 دلار CAD یا 4.49 دلار AUD (حدود 2.50 پوند در ماه) است. با توجه به اینکه این ویژگی هایی است که ممکن است کاربران توییتر بدون دست گذاشتن در کیف پول خود حق درخواست آن را داشته باشند ، درک ارزش در اینجا کمی دشوار است. با این وجود ، بیایید نگاهی دقیق به همه ویژگی ها بیندازیم:

همه ما احساس را می فهمیم؛ پشیمانی فوری پس از ارسال یک توییت عصبانی. شما همیشه می توانید به سرعت حذف کنید ، اما پس از پخش مستقیم ، کسی فوراً می تواند از صفحه عکس بگیرید. گزینه جدید برای لغو Tweet مشابه ویژگی ارائه شده توسط Gmail است ، اگرچه برای بارگیری آن قبل از ارسال در اینجا 30 ثانیه وقت دارید. با فشار دادن Undo Tweet قبل از انقضا تایمر فرصتی برای شما فراهم می شود که در این توئیت تجدید نظر کنید ، غلط نوشتاری یا نام کاربری را تصحیح کنید ، یا خشم خود را در موعد مقرر تعدیل کنید.

توییتر می گوید این به کاربران روشی ساده تر برای سازماندهی همه چیزهایی که نگه داشته اند ، می دهد. چه مجموعه ای از توییت های کمدی ، موضوعاتی که می خواهید بعداً ذخیره کنید ، یا فیلم ها و نمایش های تلویزیونی جالب.

پوشه های توییتر آبی با نشانک ها

همانطور که در بالا گفتیم ، این امر با از بین بردن همه چیز بهم ریخته بین مطالب ، خواندن مباحث را بسیار آسان می کند. این کاملا بدون دردسر خواهد بود.

حالت خواننده آبی توییتر

همچنین برخی از پاداش های اضافی مانند توانایی شخصی سازی آیکون های صفحه اصلی و دسترسی به تم های رنگی منحصر به فرد وجود دارد. مشترکین همچنین تیم پشتیبانی ویژه مشتری دریافت می کنند. اگر شما قربانی سو abuse استفاده شوید و در واقع بخواهید کسی شکایت شما را بشنود ، این می تواند یک مزیت باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *