هواوی به تازگی P50 را اذیت کرده است – اما هنوز تاریخ عرضه ای در دست نیست


هواوی رسماً نرم افزار HarmonyOS 2 خود را اعلام کرده و همراه با MatePad Pro و Huawei Watch 3 نگاهی به گوشی هوشمند آینده Huawei P50 و طراحی جالب آن می اندازیم.

همانطور که از نشت های قبلی انتظار می رود ، این گوشی بدنه دوربین بسیار منحصر به فردی در پشت دارد.

تصاویر نشان داده شده در جریان رویداد هواوی ، P50 را نشان می دهد که حداقل چهار سنسور دوربین در بیشتر قسمت های پشت گوشی را به همراه مارک Leica اشغال کرده است که به عنصر اصلی این سری تبدیل شده است.

این گوشی همچنین دارای یک روکش طلای براق در کنار آن و چیزی است که در پشت به عنوان روکش مات به نظر می رسد.

انتظار داشتیم که Huawei P50 تاکنون به بازار عرضه شود ، اما دور از انتظار است.

در طی این رویداد ، مدیر عامل گروه کسب و کار مصرف کننده هواوی ، ریچارد یو گفت که “تاریخ راه اندازی نشده است ، اما ما در تلاش هستیم تا بفهمیم که چگونه این محصول عالی را در دسترس شما قرار دهیم.” به نظر می رسد این نظر به معنای آماده بودن گوشی برای استفاده است ، اما مطمئناً هر زمان بخواهد تاریخ عرضه را زیر سوال می برد.

وقتی Huawei P50 را دریافت کنیم ، احتمالاً همانند MatePad Pro جدید با سیستم عامل HarmonyOS کار خواهد کرد.

1. بزرگنمایی خیره کننده ای را از P40 Pro Plus به مدل Pro بیاورید

اگر به دنبال بهترین گوشی بزرگنمایی هستید ، بیشتر از این به دنبال Huawei P40 Pro Plus نباشید. در بررسی P40 Pro Plus ، وضوح عکس های بزرگ شده آن و چگونگی موفقیت در شکست Samsung Galaxy S20 Ultra متراکم را تحسین کردیم.

Huawei P40 Pro Plus

Huawei P40 Pro Plus و سری عظیم دوربین های Leica آن

برای P40 Pro Plus باید هزینه های بیشتری را پرداخت کنید تا هزینه Pro معمولی ، اما امیدوارم تا سال آینده و P50 ، برخی از این فناوری در مدل Pro نفوذ کرده باشد. صادقانه بگویم ، من ترجیح می دهم که Huawei مدل “Pro Plus” را به طور کامل حذف کند ، زیرا داشتن چندین رکورد برای یک مجموعه بسیار متفاوت نیست. این کار را ساده تر کنید و بر روی یک گل سرسبد ارزان قیمت و مدل Pro برای کسانی که بهترین بهترین ها را می خواهند تمرکز کنید.

2. صفحه نمایش با وضوح بالاتر ، 120 هرتز ، خوب خواهد بود – فقط مقاومت نکنید

من امسال از تلفنهای 120 هرتز زیادی استفاده کردم و تفاوت آنها کاملاً مشهود است ، خصوصاً وقتی آنها را با وضوح + QHD جفت کنید. 90Hz FHD + OLED در سری P40 Pro دور از ذهن نیست و اگر هواوی بخواهد کارها را یک قدم جلو ببرد ، امیدوارم بتواند این کار را انجام دهد بدون اینکه مقاومت قابل توجهی را از بین ببرد. سری S20 سامسونگ اگزینوس با عمر باتری دست و پنجه نرم می کند ، اما Oppo Find X2 Pro واقعاً ثابت می کند که می توانید 120 هرتز را با + QHD جفت کنید و تلفنی داشته باشید که دو روز دوام داشته باشد.

3. با مواد مختلف آزمایش کنید

Huawei P40 Pro یک تلفن زیبا به نظر می رسد. لمس های بسیار هوشمندانه ای دارد مانند منحنی های دو انتهای نمایشگر و پشت مات که اثر انگشت را جذب نمی کند. خوب است که ببینیم هواوی با موادش کمی بیشتر آزمایش می کند. من دوست دارم یک پشت چرمی ببینم ، مانند رنگ نارنجی پرشکوهی که در تبلت رده بالای او وجود دارد و به آن ضربه عجیب و غریب بیشتری می دهد.

همانطور که مشخص شد ، P40 Pro یک تلفن سخت برای بهبود است. حداقل در مناطقی که هواوی در آن قرار دارد توانا برای بهبود آن. این دوربین یکی از بهترین دوربین های اطراف است ، دارای قدرت زیادی ، 5G در سراسر صفحه و طراحی هم ارگونومیک و هم جذاب است. اگر وضعیت برنامه بهتر شود و برخی از برنامه های فوق اضافه شوند ، P50 ممکن است پادشاه اندروید در سال 2021 باشد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *