هواپیمای بدون سرنشین DJI بالاتر از رقبا قرار دارد


خوش آمدید به آخرین نسخه Trust Recommends ، نمایش هفتگی که در آن بهترین فناوری های آزمایش شده در هفت روز گذشته را لیست می کنیم.

این هفته عجله دیگری برای تیم متخصصان آزمایشگاه Trusted بود که همه چیز را از بالاترین کلاس iMac تا هدفون های ارزان قیمت آزاد کرد.

بدون آگاهی بیشتر ، در اینجا محبوب ترین محصولات این هفته وجود دارد.

پاناسونیک TX-43HX580B جذاب ترین تلویزیون نیست و فاقد برخی از ویژگی های محبوب است ، اما عکس های دقیق و رنگ های طبیعی باعث می شود این تلویزیون با قیمت های مشابه از رقابت جدا شود.

نتیجه: 5/4

iMac 24 اینچی ، نمایشگر M1 ، رنگ میز سبز

اپل سرانجام iMac را دوباره طراحی کرد و برای اولین بار پس از سال ها سرگرمی های مورد نیاز را به دسکتاپ تزریق کرد. در هنگام آزمایش ، متوجه شدیم که اگر یک دستگاه همه در یک دستگاه در بالای لیست خواسته های شما باشد ، iMac 2021 24 اینچی بهترین انتخاب برای اکثر افراد است. سریع است ، عالی به نظر می رسد و تقریباً در هر جایی متناسب است. اپل مدتهاست که مجبور است روح تازه ای به دامنه iMac ببخشد و این به روزرسانی دقیقاً همین کار را می کند.

نتیجه: 4.5 / 5

ایسوس زنفون 8

ایسوس با Zenfone 8 کار بزرگی انجام داد. ارائه یک گوشی اندرویدی پرچمدار که بسیار کوچکتر از بیشتر رقبا است. بهره وری عالی است ، صفحه نمایش 120 هرتز خیره کننده است و به اندازه کافی پیچیده است که در یک دست استفاده می شود.

نتیجه: 4.5 / 5

Sony VPL-VW590ES آخرین پروژکتور دریافت کننده بالاترین امتیازات از تیم متخصص ما است. در حین آزمایش ، VW590ES به عنوان چشمگیرترین لپ تاپ HDR که تاکنون دیده ایم ، برنده جایزه ای شد.

نتیجه: 4.5 / 5

دیزنی پلاس تلویزیون اپل

بیش از یک سال پس از راه اندازی ، دیزنی پلاس به انتقاداتی که درباره راه اندازی اولیه آن داشتیم پاسخ داده است. سرویس Star دارای محتوا و تنوع بسیار بیشتری است و دیزنی هنگام صحبت از محتوای اصلی ، پاهای خود را دراز می کند.

نتیجه: 4.5 / 5

DJi Air 2s

کاربر پسند ، اندازه جمع و جور و کیفیت تصویر Dji Air 2S آن را به یکی از جذاب ترین هواپیماهای بدون سرنشین تبدیل کرده است ، به ویژه برای کسانی که به دوربینی نیاز دارند که بتواند در شرایط کم نور کار کند.

نتیجه: 5/5منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *