پیشنهادات ، تاریخ ها و نحوه ثبت نام در PrimeAmazon Prime Day 2021: خرده فروش آنلاین تاریخ پاداش انحصاری سالانه خود را اعلام کرده است و زمان بسیار ارزشمندی را برای شما باقی می گذارد تا زمانی که بتوانید معاملات خارق العاده ای را بدست آورید.

سال گذشته برای Prime Day زمان دشواری بود – بارها به تعویق افتاد تا سرانجام در اواسط ماه اکتبر قرار گرفت. این کامل نبود ، به خصوص از آنجا که جمعه سیاه (و تعداد معاملات معقول و معقول همراه آن) فقط یک ماه پس از آن نقطه بود ، اما آمازون بدیهی است امسال برنامه هایی برای تعدیل نرخ دارد ، زیرا Prime Day اکنون بیشتر برگزار می شود زودتر از همیشه

در این سال چیزهای زیادی برای پیگیری وجود خواهد داشت ، زیرا آمازون اقدامات جدیدی را برای کمک به مصرف کنندگان در یافتن معاملات مناسب برای آنها بیان کرده است. برای کمک به شما در غلبه بر آن ، این صفحه شامل کلیه اطلاعات کلیدی است که شما باید در مورد Amazon Prime Day 2021 بدانید و پس از سقوط معاملات ، شما می خواهید این صفحه را به عنوان بهترین معاملات انتخاب کنیم. این ارزش صفحه شما را دارد. و توجه

آمازون تأیید کرده است که اولین روز 2021 در 21 و 22 ژوئن برگزار می شود. زمان مشخصی برای فروش وجود ندارد ، بنابراین به نظر می رسد 48 ساعت دیگر شیک باشد (فقط آماده باشید که نخوابید).

طرفداران بی صبرانه Prime Day بدون شک می دانند که فروش آمازون معمولاً در ماه جولای انجام می شود و این اولین فروش Prime Day تا به امروز است. با وقوع این رویداد در اوایل سال جاری ، فضای کمی بیشتر برای نفس کشیدن در فاصله روز نخست تا جمعه سیاه امکان پذیر خواهد شد ، اگرچه اگر نمی خواهید برای انجام شکارهای سودآور تا نوامبر صبر کنید ، اکنون زمان انجام این کار فرا رسیده است.

اگر در این مهمانی تازه وارد هستید و همه این مطالب Prime Day کمی شگفت انگیز به نظر می رسند ، نترسید – در اینجا اطلاعات مفصلی درباره آنچه باید بدانید آورده شده است. Prime Day فروش سالانه است که منحصراً در وب سایت آمازون انجام می شود. همانطور که از نامش پیداست ، شما باید یک عضو نخست وزیر آمازون باشید تا بتوانید به معاملات انجام شده در طی Prime Day دسترسی داشته باشید ، اما همیشه می توانید با ثبت نام در دوره آزمایشی رایگان 14 روزه Amazon Prime از هزینه های اضافی جلوگیری کرده و سپس عضویت قبل از خود را لغو کنید شارژ می شوند

با توجه به دیوانگی خرید Prime Day که تمایل به طبل آن دارد ، تعجب نکنید وقتی دیگر خرده فروشان سعی می کنند در این کار شرکت کنند. برای خرده فروشان رقیب مانند Currys PC World ، eBay و AO معمول است که معاملات خود را همزمان با Amazon Prime Day لغو کنند.

با توجه به اینکه Prime Day در نزدیکی شماست ، توصیه می کنیم حدود جمعه 11 ژوئن در Amazon Prime ثبت نام کنید. شما نه تنها قادر خواهید بود از معاملات خارق العاده ای که به فروش می رسند پول نقد دریافت کنید ، بلکه حق استفاده از مزایای مختلف همراه با عضویت نخست را نیز خواهید داشت. این مزایا شامل تحویل روز بعد و دسترسی به Prime Video – که چندین فیلم نامزد اسکار دارد ، از جمله Sound of Metal و Borat: Next Moviefilm.

ثبت نام کنید: یک دوره آزمایشی 14 روزه رایگان Amazon Prime

اگرچه Prime Day هنوز بطور رسمی آغاز نشده است ، اما آمازون تصمیم گرفته زودتر از چند معامله دست بکشد تا همه را به وجد بیاورد. اینها بهترین معاملات اولیه Prime Day در آمازون است که می توانیم پیدا کنیم:

معامله: اشتراک 12 ماهه PlayStation Plus فقط با 32.85 پوند (49.99 پوند بود)

معامله: اشتراک 12 ماهه PlayStation Now فقط با 37.49 پوند (49.99 پوند بود)

معامله: Amazon Kindle Kids Edition فقط با 64.99 پوند (99.99 پوند بود)

معامله: Kingdom Hearts: لحن حافظه فقط 19.99 پوند (49.99 پوند بود)

فراموش نکنید که این صفحه را علامت گذاری کنید تا با پیشنهادهای روز نخست آمازون همراه شوید!منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *