گلکسی A51 سامسونگ از 329 پوند به فقط 179.99 پوند کاهش یافته استسامسونگ گلکسی A51 غنی از ویژگی ها که قبلاً با 329 پوند رقیب میان رده ای قدرتمند بود ، اکنون فقط با مدت زمان محدود 179.99 پوند قابل ارائه است.

در صفحه تلفن همراه eBay انگلستان ، این شرکت در حال حاضر A51 را به 199.99 پوند کاهش داده است ، اما اگر از کد استفاده کنید PICKSAVE10 در هنگام پرداخت تنها باید 179.99 پوند بپردازید. این کد تا 5 ژوئن موجود است ، اما در دسترس بودن برای A51 در حال حاضر کم است ، بنابراین اگر به دنبال یک تلفن آندروید مناسب هستید که بانک را شکست ندهد ، این یک گزینه عالی است.

معامله: Samsung Galaxy A51 فقط 179.99 پوند با کد PICKSAVE10 (329 پوند بود)

سامسونگ گلکسی A51 با وجود قیمت مقرون به صرفه به نظر نمی رسد یک گوشی مقرون به صرفه باشد. A51 با استفاده از ترکیبی منحصر به فرد از اشکال پشت ، بیش از برخی از پرچمداران به ویژه در گزینه شگفت انگیز Prism Crush Blue برجسته است.

با این وجود آنچه که واقعاً این گوشی را به فروش می رساند صفحه نمایش بزرگ 6.5 اینچی OLED آن است. با طراحی نمادین سامسونگ Infinity-O (و بدون اسلات برای مبارزه) ، A51 برای تماشای فیلم ها و نمایش های تلویزیونی در حال حرکت خارق العاده است. برای شما برای صداهای صوتی خارج از خانه ، خوشحال خواهید شد که بدانید A51 به طور فزاینده ای از جک هدفون ارائه می شود.

در مورد دوربین ها ، A51 در مجموع دارای چهار سنسور رو به عقب است که همه آنها در تعدادی از سناریوها عملکرد مناسبی دارند. نویسنده موبایل ، پیتر فلپس ، در بررسی چهار ستاره خود برای A51 نوشت: «سنسور اصلی عکس های خوب و مفصلی را ارائه می دهد. در تصویر بالا ، شما می توانید به راحتی جزئیات دقیق تری مانند زنگ زدگی را در پیش زمینه انتخاب کنید ، در حالی که ساختمان مسکونی نیز به وضوح مشخص شده است. رنگ ها قوی هستند ، اما بیش از حد بهبود نیافته اند (که قبلاً در برخی از مدل های سامسونگ ناموفق بود). “

تنها چیزی که باید بدانید این است که A51 به اندازه بعضی از گوشی های دیگر در حدود قیمت باتری کارآمد نیست. می توانید تا پایان روز خوب شوید ، اما انتظار نداشته باشید که به محدوده دو روزه نقل شده توسط سامسونگ برسید.

معامله: Samsung Galaxy A51 فقط 179.99 پوند با کد PICKSAVE10 (329 پوند بود)

با این وجود ، فقط با 179.99 پوند پیدا کردن یک تلفن با کیفیت مناسب با همان قیمت بسیار دشوار خواهد بود. برای افرادی که بودجه ندارند ، این یکی از موثرترین معاملات تلفن های هوشمند است که مدتهاست شاهد آن هستیم.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *