یک سفر بازگشتی مافوق صوت در سال 2029 ، زمانی که یونایتد ناوگان اکتشاف های 1.7 ماخ Boom را ارائه داد


پرواز تجاری مافوق صوت قرار است در دهه آینده بازگردد و شرکت هواپیمایی یونایتد خرید 15 فروند کشتی اورتور را از Boom Supersonic تأیید کند.

روز پنجشنبه ، دو شرکت در بیانیه ای اعلام کردند که قصد دارند پروازهای مسافربری را در سال 2029 آغاز کنند ، هواپیماهای Overture که از سوخت 100٪ پایدار برخوردار هستند ، به این معنی که صفر کربن صفر خواهند بود.

یونایتد این گزینه را دارد که 35 هواپیمای دیگر که توانایی حرکت دو برابر سریعتر از هواپیماهای مسافربری فعلی را دارند فراهم کند. این دو شرکت می گویند که سفر از فرودگاه لیبرتی نیویورک به هیترو لندن سه ساعت و نیم طول خواهد کشید ، نه شش و نیم که در حال حاضر طول می کشد.

هواپیماهای اورتوری با سرعتی معادل 2.04 ماخ (1564 مایل در ساعت ، بیش از دو برابر سرعت صدا) که توسط ناوگان بازنشسته کنکورد مورد اصابت قرار می گیرد ، نخواهند بود ، اما به سرعت ماخ ماخ (1304 مایل در ساعت) خواهند رسید. از زمان خروج ناوگان بنزینی معروف کنکورد در سال 2003 ، سفر تجاری مافوق صوت در آسمان ما غایب بوده است.

ارتفاع کروز 60،000 پا خواهد بود و برد اورور 4888 مایل خواهد بود. مانند کنکورد ، ارتفاع اضافی به مسافران امکان می دهد انحنای زمین را ببینند. فقط 65-88 مسافر در کشتی 205 فوت خواهند بود ، که نشان می دهد حداقل در ابتدا این یک تجربه پرهزینه است.

تجربه در حین پرواز با طراحی های مفهومی که نمایشگر بزرگی در پشتی صندلی و شیشه های مثبت مثبت را نشان می دهد ، به طرز مطلوبی لذت بخش به نظر می رسد. همچنین اگر می خواهید کارهایتان را انجام دهید ، یک میز بزرگ و بهترین لپ تاپ وجود دارد.

در حالی که نذر برای ایجاد سوخت های هواپیمایی پایدار مانند اکسی مورون به نظر می رسد ، بوم در حال کار با Prometheus Fuels است ، شرکتی که Co2 را از هوا خارج می کند و آن را به سوخت جت تبدیل می کند.

جدا از تعهد خود به سوخت های پایدار هواپیمایی ، Overture شاهد رونق صوتی ناشی از قطع سرعت رعد و برق صوتی در سطح زمین نخواهد بود. مناطق حائل ساحلی وجود خواهد داشت. از آنجا فقط با ماخ 1 یا کمتر حرکت خواهد کرد.

کشتی های اورتور در سال 2025 تولید می شوند و اولین پرواز آزمایشی برای سال 2026 برنامه ریزی شده است. بوم همچنین قصد دارد یک مرکز تولید دارای گواهینامه LEET بسازد.

به عنوان بخشی از اعلامیه امروز ، اسكات كیرتبی ، مدیر عامل یونایتد گفت: “یونایتد مسیر خود را برای ساخت یك خط هوایی پایدارتر و جدید ادامه می دهد و پیشرفت های امروزی در فن آوری ، استفاده از هواپیماهای مافوق صوت را برای شما زنده تر می كند.

“چشم انداز بوم برای آینده هواپیمایی تجاری ، همراه با قوی ترین شبکه مسیرهای موجود در صنعت در جهان ، به مسافران تجاری و مسافران تفریحی امکان تجربه پرواز فوق العاده را می دهد. ماموریت ما همیشه برقراری ارتباط بین مردم بوده است و اکنون که در حال کار با Boom هستیم ، می توانیم این کار را در مقیاس وسیع تری نیز انجام دهیم. “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *