Apple AirTag در حال تغییر ترس آرام در کمین است ، برنامه اندروید به زودی ارائه می شوداپل در حال انتشار یک به روزرسانی نرم افزاری برای عناصر ردیابی AirTag خود است ، که امیدوار است ترس از استفاده از این عنصر به اندازه سکه برای آزار و اذیت یا سو abuse استفاده از شرکای کنترل کننده را کاهش دهد.

سیستم عامل نسخه 1.0.276 ، که در محدوده آیفون همراه نصب خواهد شد ، هنگامی که AirTag از مالکیت مالک نیست ، مدت زمان پخش سیگنال را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد – و احتمالاً روی شخص بی اعتنایی قرار می گیرد.

به روزرسانی اپل اکنون در عرض هشت ساعت و دوباره در عرض 24 ساعت صدا پخش می کند. قبل از آن ، برای شروع تماس ، سه روز طول می کشد تا از مالک ثبت شده خود جدا شود.

این مسئله باعث نگرانی شده است که اگر به عنوان مثال در کیف دستی فرو رفته باشد ، می توان از فن آوری های پیشرفته شبکه ای که از سایر دستگاه های Apple در شبکه Find My استفاده می کنند ، شخص را بدون اطلاع وی به مدت 72 ساعت ردیابی کرد.

اپل همچنین قصد دارد یک برنامه اندرویدی برای AirTags راه اندازی کند. به نظر نمی رسد که اپل قصد دارد AirTags را در دسترس کاربران اندروید قرار دهد. به نظر می رسد برنامه هایی برای کمک به کاربران Android ایجاد شده اند تا متوجه شوند AirTag روی شخص آنها است یا با آنها حرکت می کند. بر اساس اخباری که برای اولین بار توسط CNET گزارش شد ، این اواخر سال جاری اتفاق می افتد.

اپل در بیانیه ای گفت: “معرفی اخیر AirTag شامل اولین ویژگی های فعال در صنعت است که از ردیابی ناخواسته دلسرد می شود.”

بررسیهای معتبر با اپل تماس گرفته است تا در مورد همه موارد فوق که در گزارش امروز توضیح داده شده توضیح دهد. با این حال ، به نظر می رسد که اپل نگرانی های مربوط به AirTag را که از زمان انتشار در اوایل سال جاری پخش شده است ، شنیده است.

به عنوان مثال واشنگتن پست گفت که سو to استفاده از محصول “بسیار آسان” است. آیا AirTag یا بیشتر گرفتید؟ در اینجا نحوه تنظیم AirTag اپل با آیفون آورده شده است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *