Garmin Forerunner 55 به دنبال تعادل با قیمت ، ویژگی ها و سادگی است


Garmin اعلام کرده است ساعت مچی Forerunner 55 ، آخرین دستگاه مقرون به صرفه در محدوده بسیار محبوب است.

Garmin Forerunner 55 که 179.99 پوند هزینه دارد و امروز در دسترس است ، تعدادی از فناوری های کلیدی ساعتهای مدرن تر مانند مربی گارمین ، تمرینات پیشنهادی ، سیگنال های ریتم ، PacePro Lite و Recovery Advisor و موارد دیگر را با هم ادغام می کند.

خریداران همچنین از فناوری های این شرکت برای ردیابی استرس ، باتری بدن ، ردیابی خواب و تناسب اندام بهره مند می شوند که می تواند سلامت کلی شما و عواملی را که ممکن است در دویدن شما تأثیر بگذارد ، تعیین کند.

علاوه بر ردیابی در حال اجرا و پیاده روی ، از چندین پروفایل فعالیت داخلی نیز پشتیبانی می شود. از جمله دویدن یا دویدن مجازی ، شنا در شنا ، Pilates و HIIT.

ویژگی Garmin Coach برای دوندگان باتجربه کمتر ایده آل است ، زیرا برنامه های آموزشی رایگان 5K ، 10K یا نیمه ماراتن را فراهم می کند. آنها بر اساس اهداف دونده ساخته شده اند و از “مربیان خبره” ناشی می شوند.

گرمین به صراحت تصدیق می کند که این یک تجربه ساده است – اجازه می دهد با یک فشار یک دکمه وارد تمرینات در حال اجرا یا راه رفتن شوید – این شرکت بیش از 20 ساعت ماندگار باتری را با GPS فعال یا دو هفته در حالت ساعت هوشمند تبلیغ می کند.

Forerunner 55 همچنین نظارت مستمر بر ضربان قلب را ارائه می دهد ، در عین حال دارای ویژگی های ایمنی است که به دونده ها اجازه می دهد پیام ها را با مکان خود ارسال کنند. همچنین کمک داخلی و تشخیص حوادث وجود دارد. ویژگی های سلامتی زنان وجود دارد مانند توانایی ردیابی چرخه قاعدگی یا بارداری و علائم دفتر خاطرات.

این ساعت نسخه بعدی Forerunner 45 خواهد بود که 159.99 پوند هزینه دارد و در رنگ های سیاه ، سفید یا آبی قابل تهیه خواهد بود. Garmin با رقابت بین بهترین ساعت های هوشمند و بهترین ردیاب های تناسب اندام با فناوری پیشرفته دویدن روبرو است ، بنابراین به نظر می رسد که در اینجا کار خوبی انجام داده است ، یک ساعت مقرون به صرفه و متمرکز با تعدادی از ویژگی های بالاتر برای مبتدیان و کسانی که دارای بودجه محدود

ما منتظر آزمایش هر دو ساعت در مسیر هستیم.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *