Huawei Watch 3: اولین ساعت هوشمند HarmonyOS رونمایی شد


سال 2021 سال عظیمی برای این ساعت هوشمند در نظر گرفته شده است و هواوی نیز با پیگیری از نرم افزارهای پوشیدنی خود از گوگل پیروی کرده است. مانند بسیاری از محصولات جدید دیگر ، از جمله MatePad Pro ، Huawei Watch 3 با HarmonyOS کار می کند.

در گذشته ، ما به طور مداوم تحت تأثیر دستگاه های پوشیدنی هواوی قرار گرفتیم ، زیرا خط Watch GT آن عمر باتری قوی و طراحی های متنوعی را ارائه می دهد. به نظر می رسد هواوی با Watch 3 کمی جسورتر شده است – ساعتی را که در کنار Samsung Galaxy Watch 3 و Apple Watch Series 6 قرار دارد ، ارائه می دهد.

این یک ظاهر خوب پوشیدنی است ، با حاشیه های باریک در اطراف صفحه نمایش گرد و طراحی هوشمندی که مطمئناً بیشتر از آنچه از سامسونگ انتظار داریم انتظار می رود تا اپل. یک تاج چرخان با واکنش های لمسی برای ناوبری و یک دکمه ثانویه برای دسترسی سریع وجود دارد.

همانطور که انتظار دارید ، ساعت 3 در پایان های مختلف از جمله گزینه چرمی در دسترس است.

با جابجایی به HarmonyOS ، Huawei تمرکز بیشتری را به برنامه های Watch 3 اضافه کرده است. ساعتهای قبلی Huawei از پشتیبانی بسیاری از برنامه ها با تنها سرویس های موجود ، که از همان ابتدا پخته شده بودند ، برخوردار نبودند. این در حال تغییر است و اگر توسعه دهندگان از آن پشتیبانی کنند ، می تواند Watch 3 را انتخاب بسیار وسوسه انگیزی کند.

پشتیبانی مستقیم از گالری برنامه ساعت و یک پخش کننده موسیقی داخلی وجود دارد که قادر خواهد بود آهنگ ها را مستقیماً از برنامه Huawei Music به تلفن شما منتقل کند.

تناسب اندام همیشه در بیشتر ساعت های هوشمند مورد بررسی قرار می گیرد و Watch 3 بسیاری از جعبه هایی را که به دنبال آن هستیم دفع می کند ، از جمله ردیابی مداوم درجه حرارت پوست ، GPS ، نظارت بر ضربان قلب و 100 حالت آموزشی

هشدارهای تشخیص سقوط و SOS نیز وجود دارد – دو ویژگی که در یک سال اخیر یا بیشتر دیده شده اند.

صفحه نمایش گرد ساعت یک پنل 1.43 اینچی AMOLED است که دارای نرخ تازه سازی 60Hz و 326ppi است. Huawei همچنین ادعا می کند که روشنایی تا 1000 نیت دارد ، که خواندن آن در خارج از منزل را آسان می کند ، حتی اگر خورشید به خصوص روشن باشد.

عمر باتری جایی است که اوضاع کمی ناامید کننده است. با انتقال به HarmonyOS ، به نظر نمی رسد که Watch 3 برای دوام خالص با سایر دستگاه های قابل حمل هواوی مطابقت داشته باشد – حداقل بدون قرار دادن آن در حالت خاص صرفه جویی در مصرف باتری. Huawei ادعا می کند که با شارژ یک آب سه روزه با 4G فعال دریافت خواهید کرد و حالت “فوق العاده طولانی” دارد که می تواند این مقدار را به 14 برساند.

البته ، ما باتری را کار خواهیم کرد تا ببینیم این عبارات چقدر با واقعیت مطابقت دارند.

در کنار Watch 3 معمولی ، یک مدل Pro کمی متفاوت وجود دارد. این افزایش عمر باتری (5 روز تا 21 روز) و یک مورد 48 میلی متر کمی بزرگتر است. Pro همچنین دارای یک بند چرمی قهوه ای است.

ما هنوز از قیمت و تاریخ انتشار دقیق در هر منطقه اطلاع نداریم ، اما در صورت تأیید این صفحه را به روز می کنیم.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *