Nintendo E3 2021: تاریخ ، زمان ، پیش بینی ها و شایعات


نینتندو اعلام کرده است که نینتندو دایرکت را برای E3 2021 در 15 ژوئن اجرا می کند.

ارائه ویدیو “حدود 40 دقیقه” طول خواهد کشید و منحصراً روی نرم افزار Nintendo Switch متمرکز خواهد بود. این بدان معناست که بعید به نظر می رسد شایعات مربوط به نینتندو سوییچ پرو وجود داشته باشد ، هرچند گزارش ها حاکی از آن است که غول بازی کنسول جدید را قبل از E3 در ویترین ویدئویی جداگانه ارائه خواهد کرد.

نینتندو همچنین تأیید کرد که بلافاصله پس از عرضه E3 در رویداد Treehouse Nintendo حدود 3 ساعت گیم پلی نمایش داده خواهد شد. در حال حاضر مشخص نیست کدام بازی ها در این رویداد Treehouse ارائه می شوند.

برای هر آنچه در مورد رویداد Nintendo E3 2021 باید بدانید به پایین پیمایش کنید.

معرفی Nintendo E3 2021 در سه شنبه ، 15 ژوئن 2021 برگزار می شود.

نینتندو تایید کرد در توییتر که رویداد ویدیویی از ساعت 9:00 صبح ، که ساعت 5:00 بعدازظهر در انگلستان آغاز می شود ، شروع می شود.

نینتندو هنوز بازی هایی را که در E3 2021 نشان خواهد داد فاش نکرده است ، اما ما لیستی از پیش بینی های خود را در زیر آورده ایم:

افسانه زلدا: نفس وحشی 2

عاقبت بسیار محبوب Breath of the Wild دو سال پیش در E3 2019 اعلام شد. از آنجا که نینتندو چند سال قبل از انتشار به ندرت بازی ها را اعلام نمی کند ، به نظر می رسد زمان مناسب برای تمرکز مجدد در Breath of the Wild 2 است.

همچنین به نظر می رسد کاندیدای ایده آل برای شروع با شایعه سوئیچ Pro 2 است که انتظار می رود در اواخر سال 2021 وارد شود.

اما در مورد Breath of the Wild 2 چه می دانیم؟ متأسفانه خیلی زیاد ، زیرا نینتندو از ابتدای تیزر در این مورد پنهان مانده است. ما انتظار داریم که زلدا این بار نقش پررنگ تری داشته باشد ، اما آیا همان نقشه قبلی از جهان باز وجود دارد یا خیر ، می توان حدس زد.

Pokmeon Legends Arceus ممکن است در Nintendo E3 2021 ظاهر شود

افسانه های گوگل: Arceus

Pokémon Legends: Arceus نامزد قدرتمند دیگری برای نشان دادن پتانسیل Switch Pro است. ما قبلاً می دانیم که در تاریخ 28 ژانویه 2022 در فروشگاه ها ظاهر می شود ، که این تابستان را آخرین فرصت برای حضور در E3 می کند.

تاکنون ، ما می دانیم که Pokemon Legends: Arceus یک RPG جهان باز است که “ترکیبی از کنش و جستجو با ریشه های RPG سری Pokémon است.”

از نگاه های اولیه ای که دیده ایم ، به نظر می رسد Pokémon Legends بیشتر بر روی برداشت از سری اصلی تمرکز خواهد کرد ، در حالی که برخی از اصلی ترین حرکات Breath of the Wild را به رخ می کشد. اما ما هنوز چیز زیادی در مورد این بازی Pokémon آینده نمی دانیم ، بنابراین دیدن فیلم های بیشتری از گیم پلی E3 بسیار خوب است.

سرنیزه 3 را می توان در E3 اعلام کرد

سرنیزه 3

Bayonetta 3 احساس می کند مانند یک بازی تعویض دیگر که گیر کرده است. این در سال 2017 اعلام شد ، اما از آن زمان ما چیز دیگری در مورد آن نشنیده ایم. شاید این بازی دیگری منتظر راه اندازی Switch Pro بود یا شاید فقط به چند سال لاک ناخن اضافی نیاز داشت.

در هر صورت ، E3 2021 احساس می کند زمان خوبی است تا نگاهی عمیق به ترفند هک شدن و اسلش آینده بیندازیم. این بازی ممکن است برای همه مناسب نباشد ، اما Bayonetta طرفداران زیادی دارد و بدیهی است که نینتندو پس از اختصاصی ساختن این مجموعه ، و همچنین قرار دادن شخصیت عنوان در Super Smash Bros ، به این سریال اعتقاد زیادی دارد.

Mario Golf Super Rush

ماریو گلف: فوق العاده عجله

با ماریو گلف بعدی ، که قبلاً برای راه اندازی این ماه (25 ژوئن 2021) تأیید شده است ، تقریباً پرچین است که در E3 2021 ظاهر شود

ما در مورد فعالیت ورزشی بعدی ماریو چیزهای زیادی می دانیم ، با معرفی نینتندو داستانی RPG مانند و حالت چند نفره 4 نفره که به شما امکان می دهد به جای انتظار نوبت ، همزمان باشگاه های خود را تغییر دهید. اما E3 فرصتی مناسب برای نشان دادن تصاویر پیشرفته از بازی و ایجاد اشتهای چند هفته قبل از آغاز رسمی فراهم خواهد کرد.

ادیسه فوق العاده ماریو

Super Mario Odyssey 2

هیچ لیست پیش بینی بدون گزینه جایگزینی کامل نیست و Super Mario Odyssey 2 انتخاب ماست. با دنباله “Breath of the Wild” منطقی است که ماریو یکی از بهترین ماجراهای 3D خود را در تمام دوران به ارث ببرد.

مکانیک “Cappy” ، که ماریو را به موجودات و اشیای مختلف تبدیل می کند ، توانایی بالایی دارد. و همه ما می دانیم که نینتندو تخیل کافی برای ایجاد دنیای سه بعدی عجیب و غریب برای کاوش را دارد.

با نادیده گرفتن بازسازی ها ، ما در سال 2017 یک پلت فرم کاملاً جدید و کاملاً ماریو نداشته ایم که با توجه به موفقیت Nintendo Switch احساس عجیب و غریبی داشته باشد. اگرچه شک داریم که دنباله سریال “ادیسه” در حال آمدن است ، اما ما در حال شرط بندی بر روی نینتندو هستیم که یک تیزر کوتاه ارائه می دهد ، همانطور که در سال 2019 با “Breathing Wildlife 2” این کار را انجام داد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *