Nvidia RTX 3080 Ti را از کجا بخریمکارت گرافیک Nvidia RTX 3080 Ti سرانجام با ارائه عملکرد استثنایی 4K در بازی ، راه اندازی شد استیا کسانی که به اندازه کافی خوش شانس هستند.

این یکی از قدرتمندترین پردازنده های گرافیکی است که در حال حاضر موجود است و شامل ویژگی های پیشرفته ای مانند ردیابی پرتو و DLSS است.

در بررسی خود ، Nvidia RTX 3080 Ti 4 را از 5 ارزیابی کردیم و آن را “یک انتخاب عالی برای هر گیمر هاردکور که به دنبال بهترین عملکرد است” خواندیم.

اما در واقع می توان کارت گرافیک Nvidia RTX 3080 Ti را خریداری کرد؟ از آنجا که حمل و نقل احتمالاً به سرعت به فروش می رسد ، ما این راهنما را برای کمک به شما در یافتن هرچه سریعتر کارت گرافیک آماده کرده ایم.

گزارش ها حاکی از آن است که Nvidia RTX 3080 Ti از ساعت 2 بعدازظهر در انگلستان / 6 صبح برای خرید در دسترس خواهد بود ، اما به نظر می رسد که برخی از خرده فروشان هنوز سهام خود را حفظ می کنند.

هزینه کارت Founder Edition که به صورت مستقیم در دسترس است ، گرچه انویدیا 1049 پوند / 1199 دلار هزینه خواهد داشت ، اما می توان حدس زد که هزینه کارت های شخص ثالث از ایسوس ، گیگابایت ، MSI و زوتاک چقدر است.

برای اینکه بتوانید در شتاب پرداخت هزینه به مزیت خود برسید ، پیوندهایی را برای کلیه بازرگانان اصلی که احتمالاً Nvidia RTX 3080 Ti دارند در زیر قرار داده ایم.

ما به طور مداوم وضعیت سهام هر خرده فروش را به روز می کنیم ، بنابراین اگر اکنون نمی توانید کارت گرافیک Nvidia RTX 3080 Ti برای خرید پیدا کنید ، مطمئن باشید که این صفحه را برای به روزرسانی های آینده مشخص نگه دارید.

اگر امسال به دنبال کارت گرافیک بوده اید ، احتمالاً متوجه شده اید که اکثر کارت های موجود فعلاً موجود نیستند. چرا؟

پاسخ ساده ای برای این وجود ندارد ، زیرا بسیاری از مشکلات یافتن کارت گرافیک جدید را دشوار می کند. اولاً ، به دلیل تقاضای بی سابقه در طول بیماری همه گیر ، کمبود جهانی تراشه وجود دارد. تولید نیز تحت تأثیر محدودیت های کوید قرار گرفت.

بسیاری از افراد کارت های گرافیکی را به طور عمده برای استخراج بیت کوین خریداری می کنند ، اگرچه انویدیا سعی کرده اقدامات جلوگیری از اقدامات مشابه را در کارت های GeForce خود ارائه دهد.

سرانجام ، دقیقاً مانند PS5 و Xbox Series X ، پوسته پوسته ها کارت های گرافیک را خریداری می کنند و سپس آنها را با قیمت های تورم می فروشند.

ما با انویدیا تماس گرفتیم تا بفهمیم چه زمانی انتظار می رود که تجهیزات به حالت عادی برگردد. و ما امیدواریم که اگر سریع باشید ، همچنان می توانید از کارت گرافیک Nvidia RTX 3080 Ti خود محافظت کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *