Roku Streambar خارق العاده به زیر 100 پوند رسیده استیکی از لوازم جانبی مورد علاقه ما برای پخش تلویزیون ، Roku Streambar ، به قیمت 99.99 پوند بازگشت که در مدت فروش سال گذشته به طور خلاصه برای آن در دسترس بود.

شکارچیان معامله از قبل می دانند که در جریان بوننز جمعه سیاه سال گذشته ، شما می توانید Streambar قابل توجه را با کمتر از 100 پوند بدست آورید ، اما با گذشت زمان از این تخفیف ، موسیقی متن / استیک موسیقی Roku در RRP از 129.99 پوند ثابت است.

معامله: Roku Streambar فقط با 99.99 پوند (129.99 پوند بود)

با پایین آمدن دوباره این افت قیمت ، این فرصتی عالی برای دستیابی به یکی از بهترین معاملات سال گذشته است – به خصوص اگر می خواهید یک سیستم متمرکز مناسب برای پخش فیلم ها و نمایش های تلویزیونی مورد علاقه خود داشته باشید.

بسته بندی همان رابط کاربری که استیک های Stok Roku با آن شناخته شده اند ، Streambar می تواند دسترسی آسان و فوری به همه اشتراک های پخش جریانی خود را در یک مرکز آسان برای پیمایش فراهم کند. این بدان معناست که وقتی نوبت به یک شب سینما می رسد ، دیگر نگران پریدن از این سرویس به سرویس دیگر در جستجوی چیزی برای تماشا نخواهید بود.

برای ساده تر کردن جستجو ، کنترل از راه دور همراه دارای میکروفون داخلی است ، بنابراین می توانید به سادگی محتوای مورد نظر خود را برای تماشا درخواست کنید و Streambar بقیه کارها را انجام می دهد.

البته دسترسی سریع به سرویس های پخش جریانی تنها بخشی از بسته Streambar است ، زیرا شما همچنین به طور موثری موسیقی متن خاصی دریافت می کنید. کب مانی ، ویرایشگر تلویزیون و صدا ، در بررسی چهار ستاره خود از دستگاه نوشت:

“شگفت آور است که Roku Streambar چقدر بزرگ به نظر می رسد. همچنین بر حسب دسی بل بالاتر از وزن خود قرار می گیرد و Streambar می تواند بدون اینکه خیلی تیز یا خشن شود ، صدایی بلند ایجاد کند. با دو کانال صدای مرکزی تخصصی ، نوار صدا ایده خوبی از گفتگو دارد. گفتار به گونه ای مطرح می شود که گویی از دهان کسانی که صحبت می کنند به نظر می رسد ، هرچند گفتگو به حدی اولویت بندی شده است که سایر جنبه های موسیقی متن حتی در صورت خاموش بودن تنظیم وضوح گفتار ، در پس زمینه عقب می مانند. عملکرد بیس بیشتر از عمیق یا سنگین نفوذ می کند ، اما نسبت به تلویزیون بهبود یافته است.

معامله: Roku Streambar فقط با 99.99 پوند (129.99 پوند بود)

با نشان “بررسی های توصیه شده قابل اعتماد” ، Roku Streambar از قبل فریاد بزرگی به صدا درآورد ، اما با تخفیف 30 پوند ، کسی که می خواهد شب های فیلم خود را به طور جدی کیفیت افزایش دهد ، نگران نیست.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *