WhatsApp برای فعال کردن پشتیبانی از چند دستگاه و راه اندازی حالت نمایش یک بار جدید


ویل کاتکارت و مارک زاکربرگ ، مدیرعامل WhatsApp ، به زودی به کاربران امکان می دهند چندین دستگاه را به یک حساب واحد متصل کنند.

در گفتگو با WABetaInfo – سایتی که اغلب ویژگی های آینده را قبل از اعلام آنها نشان می دهد – در یک گفتگوی گروهی سورئال ، مدیران تأیید کردند که شایعات در مورد ویژگی جدید ، که قبلاً اتفاق خواهد افتاد ، رمزگذاری صمیمی را از انتهای دیگر به خطر نمی اندازد.

این ویژگی به شما امکان می دهد حساب WhatsApp در چندین دستگاه با پیام هایی که بین همه آنها هماهنگ شده است ، حتی بدون اتصال اینترنت فعال بر روی دستگاه اصلی ، وجود داشته باشد.

زاکربرگ در چت واتس اپ که سایت تصاویر صفحه ای را در آن ارسال می کرد ، نوشت: “همگام سازی همه پیام ها و محتوای شما به طور صحیح بین دستگاه ها ، حتی وقتی باتری تلفن شما از بین می رود ، یک چالش بزرگ فنی بود ، اما ما آن را مرتب کرده ایم و انتظار داریم آن را با مشتاقانه منتظر است به زودی آن را بیرون “

زاکربرگ افزود: “همچنان از انتهای دیگر رمزگذاری می شود. من فکر می کنم ما این را به روشی زیبا حل کرده ایم و این بهترین راه حل در آنجا خواهد بود. “

کات کارت تأیید کرده است که این ویژگی طی چند ماه آینده در نسخه عمومی بتا منتشر می شود و به کاربران واقعی اجازه می دهد از آن استفاده کنند. این قابلیت همچنین به WhatsApp اجازه می دهد تا در نهایت در iPad موجود باشد.

در حال حاضر ، شبکه WhatsApp امکان همگام سازی پیام ها با برنامه های Mac یا PC را فراهم می کند ، اما داشتن حساب WhatsApp مشابه در چندین تلفن و رایانه لوحی برای بسیاری از کاربران مفید خواهد بود.

اعتبار تصویر: WABetaInfo

در جای دیگر ، مجریان تأیید کرده اند که حالت “نمایش یک بار” حالت ناپدید شده موجود را همراهی می کند که باعث بهبود حریم خصوصی گپ می شود. زاکربرگ می گوید در این حالت محتوا پس از مشاهده شخص ناپدید می شود. این کار مخصوصاً اگر می خواهید عکس ها و فیلم های حساسی را بدون گذاشتن اثری ماندگار (بدون توجه به عکس صفحه) برای چت ارسال کنید ، بسیار مفید است.

به طور کلی ، این یک مبادله کاملاً منحصر به فرد بین خبرنگاری بود که هویت وی ناشناخته مانده است و ر topسای ارشد بزرگترین شرکت رسانه های اجتماعی جهان. ما شما را تشویق می کنیم که گزارش را بررسی کرده و تصاویر صفحه را خود ببینید.

هنگامی که WhatsApp پشتیبانی از چندین دستگاه را طی چند ماه آینده به همراه دستورالعمل هایی برای چگونگی فعال کردن این ویژگی به شما اطلاع می دهد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *