Huawei P50 باید یک دوربین عالی داشته باشد


Huawei رویداد بزرگ راه اندازی Harmony OS 2 خود را با اولین نگاه رسمی به گوشی هوشمند پرچمدار آینده خود P50 به اتمام رسانده است – و کارهای زیادی برای انجام وجود دارد.

مدت هاست که شایعه می شود Huawei P50 با بدنه چشمگیر دوربین در پشت عرضه می شود و هواوی تایید کرده که واقعاً در آن جهت حرکت می کند.

عکس هایی که در هنگام پخش جریانی در تلفن نمایش داده می شوند ، در پشت متمرکز شده اند. و همانطور که از تصویر زیر می بینید ، پشت P50 ، حداقل در گوشه هایی که می توانیم ببینیم ، توسط یک دوربین عظیم اشغال شده است.

این تقریباً دوربین است

این یک حرکت جسورانه است و در حال حاضر راه حل های زیادی برای حل هواوی در اینترنت وجود دارد ، اما آنچه این مسئله را کاملاً واضح می کند این است که P50 همه چیز برای دوربین خواهد بود. اگر عکاسی از تلفن همراه را به طرز چشمگیری جلو نکشید ، ماژول دوربین مانند این ندارید. خوب ، امیدوارم هنوز هم نباشی …

فوکوس روی دوربین برای هواوی چیز جدیدی نیست و سالهاست که یکی از ویژگی های قابل توجه گوشی های سری P است. این مهم در سری P50 بیش از هر زمان دیگری احساس می شود ، زیرا این اولین گوشی هواوی است که از نرم افزار Harmony OS 2 استفاده می کند.

با دور شدن هواوی از سرویس های اندروید و گوگل ، ویژگی های منحصر به فرد این گوشی اهمیت بیشتری پیدا می کند تا سعی شود اطمینان حاصل شود مردم به جای این کار تلفن های اندرویدی دیگر را جمع نمی کنند.

شایعات تاکنون حاکی از آن است که حداقل یکی از اعضای خانواده هواوی P50 با سنسور دوربین 1 اینچی در سونی IMX800 همراه خواهد بود. وجود یک سنسور بزرگتر از هر چیز دیگری در بازار (به غیر از Sharp Aquos R6 ، که مختص ژاپن است) یک افزودنی بزرگ است که عناوین خبری را به خود جلب می کند و می تواند این را به بهترین تلفن دوربین تبدیل کند.

در کنار این تصاویر از P50 ، رویداد Huawei همچنین Harmony OS 2 را نشان داد – نرم افزاری که احتمالاً تلفن پرچمدار آینده را تأمین می کند. من چند روزی است که از تبلت MatePad Pro از سیستم عامل هارمونی 2 استفاده می کنم و مطمئناً در اینجا برخی از پتانسیل ها وجود دارد ، حتی اگر مسئله پشتیبانی از برنامه هنوز باقی باشد.

تمرکز آن بر روی این ابزار بیشتر از چیزی است که در دستگاه استاندارد Android پیدا می کنید و به صفحه اصلی کمک می کند تا زنده بماند ، نه فقط در شبکه سخت برنامه ها.

در طی این رویداد ، مدیر عامل گروه کسب و کار مصرف کننده هواوی ، ریچارد یو گفت که “تاریخ راه اندازی نشده است ، اما ما در تلاش هستیم تا بفهمیم که چگونه این محصول عالی را در دسترس شما قرار دهیم.”

به نظر می رسد این نظر به معنای آماده بودن گوشی برای استفاده است اما مطمئناً به زودی تاریخ عرضه را زیر سوال می برد. هر وقت می بینیم P50 به صورت رسمی عرضه می شود ، امیدواریم که این یک دوربین سلطنتی دیگر برای هواوی باشد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *