آیا Pixel Fold می تواند امسال راه اندازی شود؟گزارش جدیدی که شامل مشتریان پنل های OLED تاشو سامسونگ است ، مشتری بسیار جالبی را شامل می شود: Google. آیا Pixel Fold می تواند محصولی از سال 2021 باشد؟

سایت کره ای The Elec می گوید که گوگل به همراه تولید کنندگان چینی Xiaomi و Vivo پانل های تاشو را سفارش داده اند که از ماه اکتبر به تولید انبوه می رسد. این گزارش می افزاید که هر سه شرکت گوشی های تاشو خود را در سه ماهه چهارم سال معرفی خواهند کرد.

اما این بدان معنا نیست که هر سه صفحه نمایش با مشخصات یکسانی ساخته می شوند. Elecs می گوید در حالی که پنل گوگل – احتمالاً برای Pixel Fold طراحی شده است – 7.6 اینچ است ، Vivo به یک پنل تاشو 8 اینچی با صفحه نمایش 6.5 اینچی خارجی احتیاج دارد که از نظر طراحی ظاهری مشابه Samsung Galaxy Z Fold 2 است.

این اولین باری نیست که می شنویم گوگل می خواهد وارد بازی تاشو شود.

در اوایل سال جاری ، جان پروسر ، مشروبات الکلی با تجربه تلفن همراه ، در توییتر خود نوشت که “Google Pixel” Fold یک چیز واقعی است “و افزود که فروش دستگاه در اواخر امسال یا اوایل سال آینده آغاز خواهد شد. اطلاعات بیشتر.

گوگل معمولاً سخت افزار جدید را تا پایان سال منتشر می کند ، بنابراین با فرض آماده بودن سخت افزار برای زمان نمایش ، این احتمالاً احساس امکان می کند. در این صورت ، با توجه به اینکه گوگل همچنین قصد دارد از کوالکام برای چیپست مارک مخصوص خود برای Pixel 6 اجتناب کند ، مطمئناً این شرکت یک رویداد جالب جالب را برگزار خواهد کرد.

اگرچه تلفن های تاشو از سال 2019 به صورت تجاری در دسترس هستند ، اما آنها هنوز به سطح استقبال نرسیده اند که به طور معمول در جمع مشاهده می شوند. این عمدتا به دلیل قیمت های استراتوسفر است که نیاز به صفحه نمایش تاشو دارد. به عنوان مثال سامسونگ Galaxy Z Fold 2 با قیمت 1799 پوند در اینجا راه اندازی می شود و حتی تلفن تلنگر کوچکتر به سبک Galaxy Z Flip با قیمت 1300 پوند شروع می شود. آخرین شایعه می گوید سامسونگ اصرار دارد که برای نسل بعدی تاشو ، قیمت زیادی را کاهش دهد ، اما ما شک داریم.

ما برای جویا شدن سفارش گزارش شده در صفحه نمایش تاشو با Google تماس گرفتیم و وقتی با این شرکت تماس بگیریم این بخش را به روز خواهیم کرد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *