آیفون SE 2 128 گیگابایتی به زیر 305 پوند انگلیس رسیدآیفون SE 2 128 گیگابایتی هم اکنون با 4 ستاره خریداری شده است که توسط نظرات معتبر توصیه می شود ، فقط با قیمت 303.55 پوند از فروشگاه Loop Mobile eBay.

اگر نیاز دارید همان گزینه ذخیره سازی را از طریق فروشگاه رسمی اپل دریافت کنید ، پس به دنبال پرداخت 449 پوند هستید. دلیل این افت چشمگیر قیمت ها این است که مدل های مورد بحث به روزرسانی شده اند اما هنوز در شرایط جدیدی هستند و فرآیند ارتقا با تأیید خود اپل انجام شده است – بنابراین می توانید از کیفیت محصول مطمئن باشید .

معامله: iPhone SE 2 128 GB فقط با 303.55 پوند با کد PROMO8

با این حال ، تا 10 ژوئن می توانید با استفاده از کد ، قیمت را حتی به 303.55 پوند کاهش دهید PROMO 8 وارسی. در حال حاضر هیچ معامله بهتری برای یک آیفون مقرون به صرفه و به روز وجود ندارد و ضمانت یک ساله کامل برای آرامش خاطر وجود دارد.

تقریباً با همین قیمت ، تنها رقابت بزرگی که آیفون SE 2 دارد ، Google Pixel 4a است. اگرچه 4a ممکن است دوربین بهتری داشته باشد (عمدتا به این دلیل که توانایی عکسبرداری در شب را دارد) ، تلفن به اندازه آیفون SE 2 سریع نیست و اگرچه راه طولانی را پشت سر گذاشته است ، اندروید سهام هنوز نمی تواند با آن رقابت کند یکپارچه بودن iOS.

بسته بندی A13 Bionic – همان چیپست موجود در محدوده آیفون 11 – آیفون SE یکی از بهترین گوشی های هوشمند در بازه قیمتی خود است. علاوه بر این ، با یک چیپ ست مدرن داخلی ، SE 2 با چندین سال به روزرسانی iOS اپل در آینده پایدار خواهد بود.

با توجه به قیمت فوق العاده کم آن به لطف این معامله ، SE 2 احتمالاً گزینه عالی برای هر کس که می خواهد یک آیفون ارزان برای فرزند خود بخرد. از این گذشته ، فکر کردن یا ضربه زدن به یک آیفون 12 کاملاً آهسته برای لرزاندن شما کافی است ، اما گزینه تقریباً 300 پوندی گزینه بسیار ایمن تری است ، به علاوه تمام گزینه های قفل والدین را همراه خواهید داشت. iOS به صورت استاندارد.

معامله: iPhone SE 2 128 GB فقط با 303.55 پوند با کد PROMO8

مهم نیست که برای چه کسی خریداری می کنید ، یک چیز مطمئن است – این معامله آیفون SE 2 سودآور است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *