احتمالاً به زودی نباید ساعت Wear OS بخرید – به همین دلیل استنظر: آیا امسال باید ساعت هوشمند Wear OS بخرید؟ اگر هرگز در فناوری 22 وجود داشت ، همین بود. من – و چندین نفر از اعضای تیم معتمد بررسی ها – مدتهاست که آرزو می کنم یک تغییر اساسی در سیستم عامل Google Wear OS ایجاد کنیم.

به همین دلیل ما خوشحال شدیم که سرانجام شاهد پیشرفت گوگل در همکاری جدید با سامسونگ بر اساس دستگاه های پوشیدنی هستیم. از آن زمان ، با این حال ، اخبار با مصاحبه اخیر با چندین مدیر فسیل کاملاً تحریف شده است.

به جای پوشیدنی داخلی از طرف خود گوگل ، Fossil یکی از بازیگران اصلی در زنده نگه داشتن Wear OS است ، نه تنها به عنوان بستری برای پوشیدنی های خود بلکه با همکاری با مارک های دیگر مد از جمله Skagen و Diesel برای ایجاد چشم خود- گرفتن ساعتهای هوشمند. طبق مصاحبه ، در حالی که Fossil در حال کار بر روی یک ساعت هوشمند برتر برای استفاده از این Wear OS جدید و بهبود یافته است ، هنوز برنامه ای برای اجرای این نرم افزار به روز شده بر روی سخت افزار موجود وجود ندارد.

من صمیمانه امیدوارم که این فقط یک اشتباه توسط تیم بازاریابی فسیل باشد و این پیام در دست توسعه است ، اما اگر واقعاً سیستم عامل جدید Wear مجبور است به طور کامل از تمام ساعت های هوشمند موجود فسیل و فسیل جلوگیری کند ، ما یک مشکل بزرگ داریم – دو مورد از آنها در حقیقت.

اول ، اگر از قبل یک ساعت هوشمند Wear OS دارید ، پس به شما هشدار داده شود – این دستگاه پوشیدنی به تازگی یک شمارش معکوس به دست آورده است. نمی توان گفت که نسخه فعلی Wear OS توسط Google با به روزرسانی های منظم تا چه مدت حفظ خواهد شد ، این بدان معناست که اکنون احتمالاً بهترین زمان برای فروش دستگاه شما است. اگر دستگاه های قدیمی واقعاً قرار است در گرد و غبار بمانند ، قطعاً می توانید انتظار داشته باشید که بعد از خرابی سیستم عامل Wear در اواخر امسال ، ارزش آنها به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

دوم ، همه رسانه های Google فروخته نشده همچنین می توانند دارای علامت بزرگ “خرید نکنید” باشند. من نمی توانم به هر دلیلی فکر کنم که چرا یک کاربر باید یکی از این ساعت های هوشمند را بداند وقتی که می دانیم تجربه ساعت هوشمند بهتری وجود دارد. کل سناریو خیلی متفاوت از MacBooks و iMac مجهز به Intel نیست که اکنون به نفع گزینه های عالی M1 خود کاملاً نادیده گرفته می شوند.

این مصاحبه خاطرنشان می کند که ساعت های هوشمند قدیمی Fossil را می توان با قیمت های تخفیفی به فروش رساند ، اما حتی در آن صورت ، Wear OS به شکل فعلی به سختی ارزش تمیز بودن را دارد زیرا در دسترس است. با این استدلال ، بسیار بهتر است که یک ردیاب تناسب اندام با قیمت پایین انتخاب کنید ، حداقل در این صورت باتری باتری بیشتری نسبت به آنچه در گذشته با ساعت هوشمند Wear OS داشتید دریافت خواهید کرد. این در واقع توصیه ای است که ما در حال حاضر در بهترین ردیاب تناسب اندام و بهترین راهنماهای ساعت هوشمند ارائه می دهیم.

تا زمانی که چیز دیگری از Fossil نشنیده ایم ، بهترین توصیه ای که می توانم در حال حاضر به مصرف کنندگان ارائه دهم این است که قبل از خرید ساعت هوشمند تا پایان سال صبر کنند. همه ما ایده بهتری خواهیم داشت که منظره جدید Wear OS چگونه به نظر می رسد ، به علاوه اگر اپل واچ 7 حتی در مورد شایعاتی مانند ویژگی های مانیتور قند خون و ردیابی الکل خون ، حتی توسط اپل واچ 7 دچار لرزش شوید. درست باشمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *