از کجا کارت گرافیک آنلاین Nvidia RTX 3070 Ti بخریدراه اندازی کارت گرافیک Nvidia RTX 3070 Ti تقریباً بر عهده ماست و اگر می خواهید در میان اولین کسی باشید که می توانید آن را کنترل کنید ، این پیوندهایی هستند که باید برجسته کنید.

اگر سال گذشته چیزی به ما یاد داد ، این است که وقتی صحبت از کارت گرافیک می شود ، باید انگشت خود را روی نبض نگه دارید. با داشتن کمی سهام برای شروع ، اکنون ارائه آخرین فن آوری بیش از هر زمان دیگری دشوار است ، اما با کمک ما شما باید شانس بیشتری برای مونتاژ RTX 3070 Ti جدید داشته باشید.

شما نمی خواهید اولین موج سهام را از دست بدهید ، زیرا RTX 3070 Ti به تازگی رتبه 4 ستاره خوبی را کسب کرده است ، و ویراستار Alastair Stevenson نوشت: “Nvidia RTX 3070 Ti یک کارت گرافیک عالی است که آینده خریداران را ارائه می دهد ویژگی ها و عملکرد عالی در 1440p و 1080p. “

“اگر می توانید یکی تهیه کنید ، توصیه می کنیم آن را مصرف کنید. با این وجود ، برای گیمرهای 4K که می خواهند از گرافیک ردیابی پرتو لذت ببرند ، خانواده RTX 3080 همچنان پایین ترین نقطه ورود است. “

برای اینکه بدانید چگونه می توانید کارت گرافیک 3070 Ti خود را تهیه کنید ، فقط به خواندن ادامه دهید و این صفحه را با نشانک ها برای به روزرسانی های بعدی ذخیره کنید.

شایعات حاکی از آن است که سهام در 10 ژوئن برای RTX 3070 Ti ، ساعت 14:00 BST (6:00 PT / 9 صبح به وقت ET) سقوط خواهد کرد ، بنابراین در صورت نیاز به پرش بین چندین زبانه ، حتماً زمان کافی را اختصاص دهید.

برای اینکه بتوانید مستقیماً به صندوق بروید ، این پیوندهایی است که باید برای تغییر چندین خرده فروش آنلاین بزرگ در اختیار داشته باشید:

مدت زمان طولانی است که همین سوال بر سر گیمرهای رایانه های شخصی در سراسر جهان قرار گرفته است و بعید است به این زودی ها از بین برود.

مشکل کمبود کارت گرافیک دو برابر است. اولاً ، تراشه های جهانی به طور مداوم کمبود دارند که از همه چیز از اتومبیل گرفته تا تلفن و بله ، کارت گرافیک تأثیر می گذارد.

دوم ، پوسته پوسته ها و ربات های آنها خرید سهام آنلاین را به ویژه دشوار کرده است. مگر اینکه از چک های امنیتی فعال خرده فروش آنلاین استفاده شود ، ربات ها و نفوذ آسان و خرید سهام برای لحظه ای. و تقاضا فقط با افزایش تولید بیت کوین افزایش یافته است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *