امروز حتماً از Apple iOS 15 به صورت زنده رونمایی کنیدکنفرانس سالانه توسعه دهندگان اپل – معروف به WWDC – امشب آغاز می شود.

در اینجا زمان راه اندازی و نحوه گرفتن گزارش اصلی اصلی از Apple Park آورده شده است.

WWDC 2021 مانند کنفرانس توسعه دهندگان سال گذشته به صورت آنلاین برگزار می شود. در حالی که WWDC قرار است از 7 ژوئن تا 11 ژوئن اجرا شود ، نمایش امروز جایی است که انتظار داریم بزرگترین اعلامیه ها برگزار شود.

متن اصلی از ساعت 10:00 PDT شروع می شود (اینجا در انگلیس ساعت 18:00 است) و به صورت زنده از Apple.com و YouTube پخش می شود. در زیر می توانید پخش جریانی مستقیم را مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=0TD96VTf0Xs

پس از یادداشت اصلی ، می توانید تا 11 ژوئن به تنظیم جلسات برنامه نویسان اپل در وب سایت Apple Developer یا از طریق برنامه Apple Developer ادامه دهید.

ما قبلاً آنچه را که انتظار داریم از رویداد بزرگ تابستان امسال اپل ببینیم ، از جمله اولین نگاه اجمالی به iOS 15 و iPadOS 15 ، به اشتراک گذاشته ایم. به روزرسانی هایی که گفته می شود در سال 2021 به سیستم عامل می آید ، شامل ظاهری جدید برای ویجت است. برای iPad ، کنترل های حریم خصوصی و نمایه های سفارشی پیشرفته. این شرکت یک تصویر تبلیغاتی برای این رویداد به اشتراک گذاشته است ، که نشان می دهد iMessage شاهد بروزرسانی در به روزرسانی سیستم عامل است.

این تصویر همچنین اشاره به بروزرسانی خطوط AirPods و MacBook این شرکت دارد و ما را امیدوار می کند تا شاهد شایعات رونمایی شده از چیپست Apple M1X امشب همراه با MacBook Pro 2021 باشیم. با توجه به انتشار اخیر Apple Music Lossless ، هوا برای هر دو منطقی خواهد بود و انتقال مداوم اپل از اینتل به پردازنده های سیلیکون خود اپل.

با این حال ، امشب انتظار پیام های سخت افزاری زیادی نداریم. WWDC ابتدا یک کنفرانس توسعه دهنده است ، به این معنی که معمولاً بر روی به روزرسانی های نرم افزار و نه محصولات جدید تمرکز دارد.

اگر نمی توانید جریان را به صورت مستقیم تماشا کنید ، امشب از بررسیهای معتبر بازدید کنید تا بزرگترین پیام های رویداد را هنگام وقوع پیدا کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *