اپل ابزارهای جدیدی در iOS 15 دارد که باید از ابتدا در آن گنجانده شود


iOS 15 رسماً اعلام شده است و دارای تعداد زیادی ویژگی چادر است.

با این حال ، غالباً ، موارد اضافه شده بیشترین تفاوت را ایجاد می کنند و به نظر می رسد که اپل ابزارهای جدید زیادی را با iOS 15 اضافه کرده است که واقعاً فکر می کنیم از همان ابتدا باید در آنجا باشند.

این ابزارک های جدید ، که در iOS 15 پیدا خواهید کرد ، شامل موارد زیر است:

  • مال من را پیدا کن
  • مرکز بازی
  • فروشگاه App امروز
  • خواب
  • نامه
  • افراد (با ادغام اشتراک خانواده)

آنها به ابزارهای موجود مانند موسیقی ، نقشه ها ، عکسها و بسیاری از گزینه های شخص ثالث که سال گذشته در iOS 14 معرفی شدند ، می پیوندند.

همه به روزرسانی های iOS 15

نسخه بعدی iPadOS ، که مبتنی بر iOS 15 است ، همچنین اجازه می دهد تا ابزارک ها به صورت آزاد بر روی صفحه اصلی قرار بگیرند و دارای یک ابزارک جدید با ابعاد بزرگ برای نمایشگر بزرگتر iPad است. پیش از این ، ابزارهای iPad به سمت چپ صفحه اصلی محدود می شدند.

احساس این است که این بار iPad طیف وسیعی از ویژگی ها را دریافت می کند. گزینه های چند وظیفه ای جدیدی وجود دارد که باید برخی از مشکلات ما با iPad Pro 2021 ، یک قفسه برای نمایش برنامه های در حال حاضر باز و بسیاری از میانبرهای صفحه کلید را حل کند.

اپل همچنین ویژگی کتابخانه برنامه های آیفون را به شما می دهد و به شما فضای ذخیره برنامه هایی را که نمی خواهید واقعاً روی صفحه اصلی باشند می دهد.

در کنار iOS 15 و iPadOS 15 ، WWDC شاهد معرفی iCloud Plus ، کنترل دقیق تر حریم خصوصی و مرورگر Safari طراحی شده مجدد بود. ما همچنین اولین نگاه خود را به macOS Monterey و watchOS 8 ، همراه با انتشار Spatial Audio و پخش موسیقی بدون ضرر برای Apple Music داشتیم.

متأسفانه شایعه تراشه M1X و MacBook Pro 2021 به روز شده از بین رفته اند.

iOS 15 و iPadOS 15 برای بارگیری در دسترس است برای توسعه دهندگان ثبت نام شده ، با بتا عمومی در ژوئیه. انتظار می رود نسخه کامل آن تقریباً در همان زمان عرضه آیفون 13 ، احتمالاً در ماه سپتامبر وجود داشته باشد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *