اپل به تازگی بارزترین مشکل اپل واچ را برطرف کرده است


اپل در حین ارائه خود در WWDC ، از طریق watchOS 8 پیشرفتهای زیادی را به اپل واچ اعلام کرد و سرانجام این شرکت یکی از مضحک ترین ویژگیهای از دست رفته را به ساعت هوشمند خود اضافه کرد – یکی که به آشپزخانه کمک زیادی خواهد کرد.

نوشتن در این باره در سال 2021 و به ویژه برای یک ساعت ساعت هوشمند که می تواند ریتم قلب شما را ردیابی کند ، تقریباً پوچ به نظر می رسد ، اما اپل سرانجام تایمرهای مختلفی را در Apple Watch با watchOS 8 معرفی می کند.

درست خواندید – تاکنون تنظیم بیش از یک تایمر در Apple Watch به سادگی غیرممکن بود (مشکلی که Apple HomePod اصلی را عذاب می دهد و این برای یک دستیار خانگی حتی مضحک تر است).

این امر به دلایل زیادی همیشه یک مشکل اساسی بوده است. اگر غذای پیچیده ای بپزید که برای جنبه های مختلف به چندین تایمر احتیاج داشته باشد ، دیگر شانس شما کم است. به همین ترتیب ، اگر می خواهید یک تایمر آموزش عمومی با شمارش معکوس کمتری در آن تنظیم کنید ، بهتر است به شمارش دستی در سر خود عادت کنید.

برای جبران وقت از دست رفته ، اپل با اجازه دادن به کاربران برای افزودن برچسب به هر تایمر از طریق Siri ، گامی به جلو برداشته است ، و پیگیری همه اتفاقات را از همیشه آسان تر می کند.

در حقیقت ، به نظر می رسد WWDC 2021 زمان آن است که اپل می تواند شکاف های خراشیده شده در سر را برطرف کند. به عنوان مثال ، به لطف iPadOS 15 ، توانایی قرار دادن آزادانه ابزارها در صفحه اصلی iPad خود در نهایت چیزی است.

با این حال ، توانایی تنظیم چندین تایمر تنها ویژگی موجود در Apple Watch نیست ، زیرا آخرین به روزرسانی نرم افزار تغییرات بزرگی در تناسب اندام ، توجه و چهره عکس ها ایجاد می کند. به عنوان مثال ، یک تغییر بزرگ ، گنجاندن ردیابی تنفسی هنگام استفاده از ساعت اپل در رختخواب است. تغییر در تنفس در شب می تواند شاخص بزرگی برای سلامت کلی شما باشد ، بنابراین دیدن ویژگی هایی از این دست و سایر ویژگی ها زمینه ساز اپل واچ است.

نمی توانم به شما بگویم که چند بار چیزی را در آشپزخانه سوزانده ام ، زیرا تقریباً تمام جنبه های دستورالعمل را بر اساس یک تایمر تنظیم کرده ام. معمولاً به همین دلیل ، من یک ساعت Wear OS را نیز به عنوان معیار خوبی در همین نزدیکی نگه می دارم ، اما سرانجام اپل مزخرفات کافی را دارد و دیدن به روزرسانی های تدریجی (اما قابل توجه) مانند آنهایی که همه جا در دستگاه های اپل انجام می شود ، بسیار عالی است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *