اپل به طور تصادفی M1X MacBook Pro را تأیید کرد


WWDC اپل همیشه یک گنجینه بینش در مورد محصولات جدید است ، برخی اعلام کردند ، برخی اعلام نشده ، برخی دیگر به طور تصادفی منقضی شدند.

در این حالت ، این دومین مورد است ، زیرا به نظر می رسد فراداده ویدئوی WWDC اپل در یوتیوب وجود MacBook Pro جدیدی را که در پردازنده Apple Silicon M1X هنوز اعلام نشده در حال اجرا است ، تأیید می کند.

همانطور که توسط کاربر توییتر Max Balzer پیشنهاد شده است ، کلمات کلیدی برای ویدیوی رسمی WWDC اپل شامل کلمات “M1X” و “M1X MacBook Pro” ، همراه با اصطلاحات دیگر مانند iOS 15 ، Apple Event ، Apple Special Event و موارد دیگر است.

این سو susp ظن را ایجاد می کند که وی در ابتدا قصد داشت M1X MacBook Pro را در گزارش اصلی WWDC یا اطراف آن اعلام کند ، که روز دوشنبه برگزار شد و این هفته ادامه دارد. با این حال ، به نظر می رسد تایید می کند که نسخه جعلی تراشه M1 سرانجام در آینده نزدیک به MacBook Pro خواهد آمد.

شما می توانید فراداده های اضافه شده توسط آپلود کننده ویدیو (در این مورد اپل) به تصویر زیر را مشاهده کنید:

صحبت از M1X برای WWDC 21 بود ، اما همانطور که در سالهای گذشته اتفاق افتاده بود ، گمانه زنی ها در مورد نسخه های سخت افزاری در طی حتی چند روز پس از آن محقق نشد.

گزارش قبلی بلومبرگ حاکی از آن بود که M1X به طور قابل توجهی قدرتمندتر خواهد بود و در مجموع 10 هسته از 8 هسته با کارایی بالا و 2 هسته با انرژی کارآمد تشکیل شده است. این ممکن است حاکی از آن باشد که اپل نسبت به M1 اولویت عملکرد را نسبت به ماندگاری باتری دارد.

شایعات اخیر حاکی از آن است که M1X با 16 و 32 نوع هسته گرافیکی ، وقتی صحبت از گرافیک می شود ، پیشرفت چشمگیری خواهد داشت. M1 فعلی دارای 8 هسته گرافیکی است که نتایج چشمگیری را ارائه داده است ، بنابراین این یک فشار بزرگ به جلو است.

همچنین اعتقاد بر این است که M1X ممکن است طراحی جدیدی را ارائه دهد ، زیرا موج اولیه محصولات تا حد زیادی به پروژه های مبتنی بر Intel مبتنی بر این محصول پیوسته است. به هر صورت مطمئناً به نظر می رسد که M1X MacBook Pro بهترین لپ تاپ ها را در سال 2021 خواهد داشت.

آیا قبل از سوار شدن منتظر سخت افزار نسل دوم اپل سیلیکون بودید؟ trustedreviews را در توییتر با ما در میان بگذارید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *