با این معامله خارق العاده با Apple Watch از watchOS 8 بهره ببریداپل واچ 5 فوق العاده با سقوط به قیمت 285.15 پوند ، فرصتی عالی برای بهره مندی از تمام ویژگی های آینده watchOS 8 ارزان است.

مدل های مورد نظر که از طریق فروشگاه Loop Mobile eBay در دسترس هستند ، به طور مستقیم از اپل به روز شده و تحویل داده می شوند ، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که کیفیت آنها در شرایط جدیدی قرار دارد. همه لوازم جانبی در آن گنجانده شده است و ضمانت کامل سالانه برای شارژ وجود دارد.

معامله: Apple Watch 5 با پرداخت فقط 285.15 پوند با کد PROMO8

با این حال ، برای دریافت تخفیف کامل ذکر شده ، باید از کد استفاده کنید PROMO 8 وارسی. این کد منحصر به فرد eBay فقط تا 10 ژوئن در دسترس است ، بنابراین اگر می خواهید از این معامله خارق العاده استفاده کنید زمان در حال اتمام است.

اگرچه اپل واچ 6 جدیدتر از آن پیشی گرفته است ، اگر یک کاربر آیفون باشید که به دنبال ساعت هوشمند هستید ، اپل واچ 5 همچنان یک گزینه خارق العاده است. در واقع ، تنها بروزرسانی عمده 6 در بیش از 5 ، سنسور اکسیژن خون آن است ، اما مگر اینکه در تنفس مشکلی داشته باشید یا بخواهید هر آخر هفته در کوه راه بروید ، این یک ویژگی است که می توانید بدون امور انجام دهید.

در هنگام راه اندازی ، اپل واچ 5 به عنوان اولین محصول پوشیدنی اپل که به نمایش دائمی نمایشگر افزوده شد ، قابل توجه بود. اگر – مثل من – در این زمان از نگاهی گاه به گاه لذت می برید ، که شامل بلند شدن دست به سمت صورت نیست ، پس می دانید که همیشه روشن بودن زمان نمایش چقدر مهم است.

علاوه بر این ، در این مرحله تقریباً درک نشده است ، اما اگر می خواهید سالم ترین اکوسیستم موجود در یک دستگاه پوشیدنی باشد ، در واقع ساعت هوشمند اپل تنها راهی است که می توانید از آن استفاده کنید. البته ممکن است بسیاری از ساعت های Wear OS بسیار شیک تر به نظر برسند و حتی از دوام باتری بهتری برخوردار باشند ، اما Wear OS ، همانطور که اکنون وجود دارد ، فقط نمی تواند در برابر طیف کاربردها و ویژگی های watchOS مقاومت کند.

معامله: Apple Watch 5 با پرداخت فقط 285.15 پوند با کد PROMO8

با قیمتی که بسیار به قیمت ارزان قیمت Apple Watch SE نزدیک است (با این تفاوت که ویژگی های بسیار بیشتری خواهید داشت) ، این معامله خارق العاده برای Apple Watch 5 خیلی خوب است که از دست ندهید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *