بهترین شاخه های هوشمند 2021: کارهای احمقانه را به چیزهای هوشمند تبدیل کنید


انعطاف پذیرترین پلاگین هوشمندی که می توانید بخرید

حرفه ای ها

  • با HomeKit کار می کند
  • اندازه عالی
  • به لطف بلوتوث بدون Hue Bridge قابل استفاده است

منفی ها

  • تنظیمات لوازم جانبی کمی دمدمی مزاج

پلاگین هوشمند Philips Hue که برای کار با سیستم روشنایی Philips Hue طراحی شده است می تواند هم با Zigbee (در صورت داشتن پل Hue) و هم با بلوتوث کار کند. اولین گزینه بهترین گزینه است و ما این پلاگین هوشمند را برای کسانی که سیستم کامل Hue دارند توصیه می کنیم. دو دلیل اصلی وجود دارد. اول ، Zigbee از برد و قابلیت اطمینان بهتری نسبت به Wi-Fi برخوردار است و دوم اینکه ، در صورت خرابی شبکه ، همچنان می توانید با استفاده از کنترل از راه دور Hue ، پلاگین هوشمند را کنترل کنید.

اتصال به اکوسیستم Hue یک مزیت دیگر به این پلاگین هوشمند می دهد: این تنها پلاگین هوشمندی است که ما آزمایش کرده ایم و با Apple HomeKit کار می کند ، بنابراین می توانید این محصول را در تمام اتوماسیون های خود بگنجانید. در غیر این صورت ، از Google Assistant ، Amazon Alexa و IFTTT پشتیبانی می شود.

نصب از طریق برنامه Hue کمی غریب است و اگر فقط می خواهید این دوشاخه را از طریق دستگاه کنترل کنید ، باید آن را در اتاق یا محل خود قرار دهید. اگر دیگر Hue ندارید ، یکی دیگر از محصولات این لیست کار بهتری انجام می دهد. اگر این کار را کردی ، این یکی را بخر.

بازبین: دیوید لودلو
بررسی کامل: بررسی پلاگین هوشمند Philips Hueمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *