بهترین لیست پخش صوتی فراگیر اپل موزیک: 100 آهنگ برای نشان دادن صدای جدید جذاب


به دنبال راه اندازی ویژگی جدید Spatial Audio با Apple Music امروز با Dolby Atmos ، این شرکت لیست پخش 100 آهنگ را برای نمایش بهتر قالب جدید منتشر کرد.

لیست پخش Made for Spatial Audio شامل ترک های مدرنی از The Weeknd ، لیدی گاگا ، تیلور سویفت ، آریانا گرانده ، بیلی الیش و کانیه وست است. از کلاسیک ها با بیتلز ، ماروین گی ، دیانا راس ، بلوندی و رولینگ استونز که در لیست جدید قرار دارند غافل نمی شوند.

ایده این است که مزایای صدای جوی جدید و فراگیر را به عنوان یک تجربه در ژانرهای مختلف از دوره های مختلف نشان دهید.

لیست پخش ، که مشترکین اپل موزیک در اینجا به آن دسترسی دارند ، با پست وبلاگی توسط Zane Lowe ، رئیس روابط هنری اپل موسیقی و میزبان رادیو Beats 1 همراه است و شایستگی های این ویژگی را تحسین می کند ، این برنامه بدون هیچ هزینه اضافی در دسترس است . این پیشرفت را به تغییر حالت از مونو به استریو تشبیه می کند.

نیوزلندری در مورد اینکه چگونه فن آوری جدید می تواند شنوندگان را به جهات مختلف سوق دهد ، با شعر (بدون شکاف در کلمات) می نویسد ، در حالی که نظریه پردازی می کند که چگونه هنرمندان معاصر از فناوری برای ایجاد نوآوری در ایجاد موسیقی استفاده می کنند.

وی می نویسد: “گفتن کلمات دشوار بود زیرا من تمام زندگی خود را در یک محیط دو کاناله گذراندم. من در استریو متولد شدم. فهمیدم که هنرمندان زیادی در گذشته و حال وجود دارند که دوست دارند به این نوع فناوری متکی باشند – تا آهنگ هایشان زنده شوند ، بزرگتر شوند و فقط آنها را به سطح بالایی برسانند. اما آنها فقط دو کانال استریو برای بازی داشتند. حالا آنها می توانند فراتر از آن هم باشند. بنابراین من می توانم گوشه هایی از این آهنگ ها را از پشت و اطرافم بشنوم؟ من مثل این بودم که: “من همه چیز هستم. فهمیدم. »تلویزیون HD دارد – اکنون موسیقی فضایی می شود. “

وی افزود: من معتقدم آنچه اتفاق خواهد افتاد این است که هنرمندان شروع به شنیدن چیزهایی می کنند که قبلاً نشنیده اند. تصور کنید که بیلی کورگان به مهندس می گوید ، “وقتی من گیتار را در ابتدای Quiet در سال 1993 ساختم ، می خواستم سه و نیم مایل پشت سرت شنیده شود ، و سپس می خواستم 3 دقیقه جلوی صورتت بنشیند ، 2 ثانیه ، درست با شروع طبل های جیمی چمبرلین. “بدیهی است که من الان بیلی کورگان نیستم و فقط آن را جبران کردم. اما اگر بتوانم به چگونگی پیشرفت فکر کنم ، تصور کنید که او چه کاری انجام خواهد داد؟”

ما یک راهنمای کامل برای Spatial Audio در Apple Music ، دستگاه های پشتیبانی شده ، هدفون و نحوه رسیدن به آنجا داریم. آیا شارژ دوره سازی توجیه می کند؟ trustedreviews را در توییتر با ما در میان بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *