بهترین ویژگی های جدید که به آیفون وارد می شوند


اپل به تازگی از بروزرسانی iOS 15 برای آیفون خبر داده و دارای بسیاری از ویژگی های جدید است. در اینجا بهترین مواردی را که تاکنون شنیده ایم آورده شده است.

اگر از یکی از بهترین iPhone یا بهترین iPad استفاده می کنید ، پس از iOS استفاده کنید. این نرم افزاری است که دستگاه های تلفن همراه اپل را تأمین می کند و هر ساله یک به روزرسانی بزرگ دریافت می کند. امسال ، او در ماه ژوئن به WWDC 2021 آمد ، جایی که مدیر عامل شرکت تیم کوک و شرکت موجی از اصلاحات گسترده را در سیستم عامل تلفن همراه اعلام کردند.

در اینجا تمام ویژگی های جدیدی است که ما در iOS 15 تاکنون شنیده ایم. همانطور که بیشتر می دانیم این صفحه را به روز می کنیم.

اپل تأیید کرد که iOS 15 در اواخر سال ارائه می شود.

در مورد زمانی که می بینید iOS 15 روی تلفن شما وارد می شود ، این اتفاق معمولاً همزمان با راه اندازی دستگاه جدید اپل رخ می دهد. اگر آیفون 13 در ماه سپتامبر وارد شود ، انتظار داریم iOS 15 به این دستگاه ارسال شود و در زمان مشابهی در دسترس باشد.

اپل با حفظ برخی نسخه های iOS با پشتیبانی کامل از هر دستگاه که نسخه قبلی را اجرا می کند ، سالها پس از انتشار در زمینه حفظ آیفون و آیپد خود کار بسیار خوبی انجام داده است.

در اینجا نحوه ارتقا any هر تلفنی که از iOS 14 پشتیبانی می کند به iOS 15 ارائه شده است.

در اینجا تمام ویژگی هایی وجود دارد که می دانیم در iOS 15 تاکنون ارائه شده است. برای اطلاعات بیشتر درباره آنچه که برای iPad Pro 2021 و سایر مدل های iPad ارائه می شود ، به صفحه ویژگی های iPadOS ما مراجعه کنید.

FaceTime در iOS 15 به روزرسانی های زیادی می کند ، اگرچه به نظر می رسد خیلی دیر است.

اکنون می توانید تماس های FaceTime را برنامه ریزی کرده و ارتباطات را با سایر کاربران iOS ، Android و Windows به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید پس زمینه اطراف خود را با استفاده از حالت پرتره جدید تار کنید. اگر قبل از تماس صبحگاهی ترتیب کار را فراموش کنید بسیار عالی است.

ویژگی جدیدی به نام SharePlay به شما امکان می دهد موسیقی ، نمایش های تلویزیونی و حتی محتوای دیزنی پلاس را در مکالمه با FaceTime به اشتراک بگذارید تا بتوانید همه آن را با هم تماشا کنید – حتی برای نمایش آن در تلویزیون از AirPlay استفاده کنید.

یک SharePlay API وجود دارد که توسعه دهندگان همچنین می توانند در برنامه های خود جاسازی کنند.

در تماس های FaceTime با iOS 15 تغییراتی در گزینه های صوتی اعمال شده است. صدای فراگیر از قبل در اینجا موجود است ، بنابراین تماس ها باید پراکنده و طبیعی تر به نظر برسند. همچنین با رد این صدای مزاحم پس زمینه می توانید صدای خود را در اولویت قرار دهید.

شایعه شده بود که iMessage قبل از WDDC 2021 و در یادداشت اصلی نمایش ، در iOS 15 دارای ویژگی های جدید زیادی است که مشخص شد این مورد است.

پیوندها و پرونده هایی که به اشتراک می گذارید در برنامه News نمایش داده می شوند تا بعداً بتوانید داستان ها را مشاهده کنید.

IOS 15. شامل خلاصه جدیدی از اعلان ها است. این اعلان ها را گروه بندی می کند و آنها را در نقاط خاصی در طول روز برای شما ارسال می کند. این برای برنامه هایی که نیازی به مشاهده سریع اعلان ها ندارند ایده آل است.

اپل همچنین ظاهر پنل اعلان را اندکی بهبود بخشیده است.

تمرکز ویژگی جدیدی است که به شما نمایه های جداگانه ای با تنظیمات مختلف مخصوص هر یک می دهد.

یکی می تواند برای رانندگی ، محل کار یا آخر هفته باشد. این نمایه ها موارد مختلفی مانند اعلان ها را تغییر می دهند (در حالت اجرا ، شما فقط می توانید هنگام اجرای برنامه ها هشدار دریافت کنید) ، در حالی که صفحه های اصلی را نیز تغییر می دهد. به عنوان مثال ، ممکن است صفحه برنامه ای داشته باشید که در ساعات کاری شما تمیز به نظر برسد.

برخی از ویژگی های عالی به برخی از برنامه های دیگر اپل اضافه شده است.

اکنون می توانید با برداشتن شماره تلفن ها مستقیماً در عکس هایی که می گیرید جستجو کنید تا به راحتی با یک کافه تماس بگیرید. این بسیار هوشمندانه و مفید به نظر می رسد.

برنامه آب و هوا با انیمیشن ها و گرافیک های جدید در همه جا مورد بازنگری قرار گرفته است. همچنین نقشه های آب و هوایی جدیدی وجود دارد که شباهت زیادی به نقشه آسمان تاریک دارند.

سرانجام ، Wallet اکنون برخی از کلیدهای خانه ، کارت های شناسایی و کارت های هتل را نگهداری می کند.

“IOS 15 از تجدید نظر گسترده در مورد نرم افزاری که iPhone شما را تأمین می کند بسیار دور است و به نظر می رسد iPad همان کسی است که امسال به روزرسانی های بیشتری داشته است. عدم بروزرسانی صفحه قفل شرم آور است و من هنوز مطمئن نیستم که تغییرات اعلان کافی است – اما این یک شروع است.

با این حال ، هنوز چیزهای زیادی برای دوست داشتن در اینجا وجود دارد. من واقعاً از توانایی جستجوی متن در عکسهایی که گرفته اید بسیار قدردانی می کنم و دیدن برخی از بهترین ویژگیهای Sky Dark که به برنامه هواشناسی اضافه شده بسیار جالب است. گزینه های اشتراک گذاری پیشرفته نیز هوشمندانه به نظر می رسند. “

این یک داستان ابتکاری است و ما هرچه بیشتر بدانیم این صفحه را به روز می کنیم. قبل از راه اندازی اطلاعات قبلی در مورد iOS 15 را بخوانید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *