بهترین گوشی های هوشمندی که امسال آزمایش کرده ایم


آیفون 12 تقریباً از هر لحاظ یک نسخه بزرگ ارتقا یافته است

حرفه ای ها

  • طراحی جدید خارق العاده
  • دوربین های بسیار قابل اعتماد
  • عملکرد استثنایی

منفی ها

  • این صفحه فاقد برخی از مزایایی است که در جای دیگر خواهید یافت
  • برش آزار دهنده است

آیفون 12 بهترین گوشی در خط فعلی اپل نیست و ارزان ترین گوشی نیست. اما با توجه به استانداردهای اپل ، ما در Trusted Review معتقدیم که به واسطه خوبی بین ویژگی ها و قابلیت دسترسی دست یافته است ، و آن را به بهترین گزینه برای iPhone و بهترین تلفن در حال حاضر تبدیل می کند.
این یک گام بزرگ به جلو برای آیفون 11 سال گذشته است که شامل یک طراحی جدید و راحت تر برای گوشه ای است که یادآور آیفون 5 است و عناصر داخلی کاملاً بهبود یافته است.

نکته برجسته تراشه A14 Bionic است که اتصال 5G را به خط آیفون اپل اضافه می کند و بهترین عملکرد را در کلاس ارائه می دهد – تا جایی که در حین آزمایش ما واقعاً نمی توانیم برنامه یا فرایندی را پیدا کنیم که تلفن از پس آن برنیاید. سهولت.

این دوربین به گونه ای ارتقا یافته است که از تنظیمات جدید لنز دوتایی برخوردار است که سنسور اصلی 12 مگاپیکسلی را با یک دستگاه فوق عریض 12 مگاپیکسلی جفت می کند. روی کاغذ ، این برای تنظیمات سه تا چهار سنسور دیده شده در اکثر پرچمداران اندروید پیچیده تر به نظر می رسد. با این حال ، در حین آزمایش ، متوجه شدیم که آیفون 12 به راحتی در دست است و همین امر آن را به یک دوربین دوربین بسیار مناسب تبدیل می کند. مهمترین تفاوت ها در عملکرد کم نور است ، جایی که تصاویر گرفته شده با حالت شب بهبود یافته یک قدم بزرگ در مقایسه با تصاویر ارائه شده توسط آیفون 11 است.

نکته منفی این است که بر خلاف گلکسی اس 20 ، وان پلاس 8 تی یا پیکسل 5 ، آیفون 12 هنوز صفحه نمایش با نرخ تازه سازی بالا ندارد. این در 60 هرتز قفل شده است ، که باعث می شود کمتر از اکثر پرچمداران اندرویدی که این روزها با پنل های 90 هرتز یا 120 هرتز در دسترس هستند ، کمتر احساس واکنش کند.

همچنین ، صفحه نمایش OLED برای فیلمبرداری عمومی بهترین در خط اپل نیست. اگرچه این گوشی زاویه دید بسیار خوبی ارائه می دهد ، وضوح آن بسیار واضح است و به طور کلی عالی است ، اما در طول آزمایش متوجه شدیم که اندازه کوچکتر 12 صفحه نمایش آن را یک قدم نسبت به آیفون 12 پرو مکس بسیار گرانتر عقب می اندازد.

خریدارانی که علاقه ای به اندازه صفحه ندارند و می خواهند کمی پس انداز کنند ممکن است توسط آیفون 12 مینی وسوسه شوند. این گوشی از ویژگی های اساسی مشابه آیفون 12 معمولی برخوردار است ، اما دارای ضریب شکل کمتری و قیمت پایین تر است. فقط برای پرسیدن ، عمر باتری نسخه Mini ضربه جدی دارد. در طول آزمایش ، او به طور منظم تلاش می کرد تا تمام روز را به شدت تحمل کند.

بازبین: مکس پارکر
بررسی کامل: بررسی آیفون 12منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *