تاریخ انتشار ، قیمت ، گیم پلی و پیش پرده


Battlefield 2042 به عنوان مشارکت بعدی در سری تیراندازان اول شخص EA DICE تأیید می شود.

برخلاف بازی های قبلی این سری ، Battlefield 2042. یک مبارزات تک نفره نخواهد داشت. در عوض ، DICE در چند نفره افزایش یافت و حداکثر تعداد بازیکنان مجاز در مسابقه را به 128 بازیکن عظیم افزایش داد.

DICE نیز ریشه های تاریخی خود را رها می کند و Battlefield 2042 را در آینده ای دوساله 21 سال دیگر قرار می دهد ، زمانی که بشریت برای منابع کمیاب تلاش می کند. در اینجا حالت داستانی وجود ندارد ، اما دانش برای زمینه سازی مبارزات چند نفره ارائه می شود.

در Battlefield 2042 قادر به پرواز با هلیکوپتر و تانک خواهید بود

Battlefield 2042 با هفت نقشه راه اندازی می شود ، همه نقشه ها از اندازه های مختلف و در مکان های بسیار مختلفی از سکوی نفت در قطب جنوب گرفته تا سایت پرتاب موشک در گینه فرانسه قرار دارند. تعدادی وسیله نقلیه قابل هدایت نیز برای کمک به شما در عبور از نقشه وجود دارد که تاکنون هلی کوپتر ، جت و تانک تأیید شده اند.

همچنین 10 متخصص وجود دارد که می توانند در هنگام پرتاب بازی شوند ، هر یک از مزایای خاص خود را دارند ، برای اجازه دادن به سبک های مختلف بازی ، مانند یک هواپیمای بدون سرنشین قابل کنترل و یک قلاب دست و پنجه نرم. تاکنون EA از کلاس های Recon ، Assault ، Support و Engineer رونمایی کرده است.

و گرچه بازی Battlefield 2042 رایگان نخواهد بود ، پس از راه اندازی یک مدل محتوای زنده با محتوای زیادی را انتخاب می کند. EA DICE در نظر دارد در سال اول چهار فصل داشته باشد که هر فصل با یک Battle Pass همراه با افراد حرفه ای ، شخصیت های جدید و غیره همراه خواهد بود.

Battlefield 2042: Class Recon شخصیت های هواپیماهای بدون سرنشین
کلاس بازسازی شخصیت به شما امکان می دهد تا یک پهپاد را کنترل کنید

هر Battle Pass دارای دو سطح رایگان و برتر خواهد بود. با این حال ، EA تأیید کرده است که سطح درجه یک فقط لوازم آرایشی را پشت دیوار پرداخت می کند ، بنابراین لازم نیست نگران هزینه های اضافی برای شخصیت ها و کارت های جدید باشید.

برای هر چیز دیگری که در Battlefield 2042 وجود دارد ، این صفحه را بخوانید و برای به روزرسانی های آینده آن را علامت گذاری کنید

Battlefield 2042 در تاریخ 22 اکتبر 2021 برای رایانه های شخصی ، PS4 ، PS5 ، Xbox One و Xbox Series X راه اندازی می شود. با این حال ، نسخه های PS4 و Xbox One کارت های کوچکتری نسبت به نسخه های دیگر دارند ، در حالی که دارای یک درپوش 64 نفره برای مسابقات چند نفره در مقایسه حداکثر به 128 بازیکن در سیستم عامل های دیگر.

برای کسانی که می خواهند بازی را در اسرع وقت امتحان کنند ، در اوایل ماه جولای “لیست پخش فنی” وجود دارد که در آن EA “پیشکسوتان میدان جنگ در ایالات متحده و اروپا” را برای بازی تحت NDA دعوت می کند. قبل از عرضه نیز Open Beta وجود دارد که در دسترس کسانی است که بازی را پیش سفارش می دهند.

نسخه استاندارد Battlefield 2041 برای Xbox One و PS4 59.99 دلار / 59.99 پوند و برای رایانه 49.99 پوند هزینه خواهد داشت. برای نسخه Xbox Series X یا PS5 شما باید 69.99 دلار / 69.99 پوند بپردازید.

همچنین نسخه طلایی نیز وجود خواهد داشت که شامل دسترسی زودهنگام به شروع بازی ، گذراندن یک سال به جنگ حق بیمه و بسته های آرایشی مختلف از نسل های مختلف است. نسخه Gold 89.99 دلار / 79.99 پوند برای رایانه شخصی و 99.99 دلار / 89.99 پوند برای سیستم عامل های دیگر هزینه دارد.

سرانجام ، نسخه نهایی وجود دارد که شامل تمام مزایای نسخه طلایی و همچنین یک کتاب هنری دیجیتال رسمی ، موسیقی متن انحصاری و بسته لوازم آرایشی Midnight Ultimate است. نسخه Ultimate Edition برای رایانه 109.99 دلار / 99.99 پوند و برای کنسول 119.99 دلار / 109.99 پوند هزینه خواهد داشت.

EA پیش از E3 2021 از اولین تریلر Battlefield 2047 رونمایی کرد. به زیر مراجعه کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=V-iSX6LKokY

Battlefield 2042 کاملاً روی چند نفره متمرکز شده است. اگر ترجیح دهید می توانید به تنهایی بازی کنید ، اما این به راحتی هم تیمی ها و ربات های آنلاین شما را با مخالفت هوش مصنوعی جایگزین می کند ، زیرا هیچ مبارزات داستانی وجود ندارد.

چندنفره به سه حالت All-Out Warfare ، Hazard Zone و حالت سوم تقسیم شده است که تا 22 ژوئیه در جریان رویداد EA Play Live اعلام نخواهد شد. Hazard Zone یک “تیم مبتنی بر بازی” است که به وضوح برای بازی های چند نفره مدرن است ، اما DICE می خواهد تأکید کند که این حالت Battle Royale نیست.

DICE برای جزئیات بیشتر در مورد حالت All-Out Warfare ، که می بیند 128 بازیکن برای اهداف عظیم کارت چند نفره مبارزه می کنند ، بسیار بیشتر ارائه شد. بازیکنان به دو تیم – مهاجم و مدافع – تقسیم می شوند ، بنابراین این یک ماجرای “آخرین مرد” مانند Fortnite یا Call of Duty Warzone نیست.

میدان جنگ 2042: انفجارها در وسط شهر
یکی از کارت ها در شهری برگزار می شود که می توانید حلقه ها را از سقف به پشت بام دیگر منتقل کنید

نقشه های All-Out Warfare همچنین شامل آب و هوای پویا و خطرات زیست محیطی است ، گردبادها با ریختن زباله هایی که می توانند شما را مانند مورچه خرد کنند ، و طوفان های شن برای کنترل محدودیت دید ، میدان نبرد را در بر می گیرد. همچنین “نقشه های دیدنی جهان” در نقشه های منتخب وجود خواهد داشت که DICE مثالی از پرتاب موشک را بر روی نقشه Orbital آورده است ، که در صورت تحقق برخی شرایط ممکن است بسیار اشتباه باشد.

هفت نقشه ای که با Battlefield 2042 راه اندازی می شوند عبارتند از:

  • کالیدوسکوپ (سوگدو ، کره جنوبی)
  • مانیفست (جزیره مغز ، سنگاپور)
  • اوربیتال (کورو ، گویان فرانسه)
  • کنار گذاشته شده (آلانگ ، هند)
  • تجدید (کویر شرقی ، مصر)
  • ساعت شنی (دوحه ، قطر)
  • Secession (سرزمین Queen Maud ، قطب جنوب)

همچنین محدوده ای از وسایل نقلیه برای زمین و هوا وجود خواهد داشت که به شما امکان می دهد با سرعت بالا از طریق نقشه حرکت کنید. شما می توانید با استفاده از یک تبلت درون بازی ، یک وسیله نقلیه را به هر مکانی از نقشه تحویل دهید ، بنابراین مجبور نخواهید شد در نقشه تانک متروکه را جستجو کنید. EA همچنین لباس بالدار را در تریلر خود آزار داد ، اما توضیح داد که این لباس فقط با شخصیت های خاص در دسترس خواهد بود.

البته تعداد زیادی سلاح نیز در دسترس خواهد بود. سیستم جدید “Plus” حتی به بازیکنان امکان تغییر برد ، بشکه ها و حتی کارتریج ها را در زمان واقعی می دهد ، بنابراین مجبور نیستید بازی را مکث کرده و وارد تنظیمات شوید.

مردی با لباس بالدار به پایین بیابان پرواز می کند
EA بال ها را در تریلر Battlefield 2042 خود تحریک کرد

با نبردهای مختلف بعد از پرتاب محتوای بیشتری به دست شما می رسد. برای محتوای پس از بازی ، که می تواند در روند بازی تأثیر بگذارد ، مجبور به پرداخت یک پنی نخواهید شد ، اما برنامه های برتر برای کسانی که محصولات آرایشی فانتزی می خواهند ارائه می شود.

ما به محض دریافت اخبار جدید در مورد Battlefield 2042 این صفحه را به روز خواهیم کرد ، بنابراین برای جزئیات بیشتر حتماً این صفحه را علامت گذاری کنید.

باید اعتراف کنم که در سالهای اخیر علاقه به سریال Battlefield را از دست داده ام زیرا به نظر می رسد به جای اینکه مسیر مشخص خود را دنبال کند ، Call of Duty را دنبال می کند. اما از نگاه اولیه Battlefield 2042 ، این ممکن است بازگشتی برای شکل گیری یک سری تیراندازان اول شخص باشد.

با شخصیت های با ویژگی های منحصر به فرد و نبردهای فصلی با محتوای رایگان پس از راه اندازی ، به نظر می رسد که Battlefield می تواند مدل مشابه سرویس های Apex Legends را از سرویس های زنده استفاده کند. اما با داشتن تعداد زیاد 128 بازیکن در هر بازی و همچنین خطرات زیست محیطی که هرج و مرج را به یکدیگر می افزایند ، به نظر می رسد یک کار چند نفره منحصر به فرد در مقیاس بی سابقه است.

مطمئناً شرم آور است که هیچ مبارزاتی برای بازیکنان وجود ندارد ، به خصوص با فضای جذاب ، اما من با کمال میل قبول دارم که اگر این بدان معناست که DICE می تواند روی این یکی از بهترین بازی های چند نفره تمرکز کند. اکتبر نمی تواند به اندازه کافی سریع بیاید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *