تعویض کننده بازی باتری شیائومی ، هرج و مرج بین نسل های PS5


هفته ای دیگر در دنیای فناوری فرا رسیده و زمان آن فرا رسیده است که وقت آن است که در برندگان و بازندگان بررسی های معتبر ، بفهمیم کدام برندها و طرفداران طرفداران برنده هستند و کدام یک ترجیح می دهند گذشته را پشت سر بگذارند.

E3 2021 و WWDC 2021 در هفته آینده اتفاق می افتد. این واقعیت به تنهایی باعث می شود که آشپزخانه خود را دوباره بررسی کنم تا مطمئن شوم که قهوه کافی برای مکش کامل اخبار و پیام هایی که در آستانه سقوط هستند ، باقی مانده است. با پیش بینی اتفاقات آینده ، شما بخاطر از دست دادن برخی از بهترین داستانهای این هفته کاملاً بخشیده خواهید شد.

با این حال ، برای برندگان و بازندگان امروز ، دو خبر را انتخاب کرده ایم که شایسته توجه شما هستند ، به ویژه اینکه از اهمیت بالایی برای صنایع مربوطه برخوردار هستند. اولین مورد تقریباً غیر واقعی نوآوری توسط شیائومی است که می تواند تلفن های هوشمند را همانطور که می شناسیم تغییر دهد ، در حالی که دیگری رمز و راز فعلی را که در دنیای بازی اتفاق می افتد ، نشان می دهد ، در تلاش مداوم برای ساخت بازی با A سه برابر در چندین نسل های کنسول.

مهم نیست که در حال حاضر از کدام تلفن استفاده می کنید ، همه ما – در یک زمان یا دیگر – با عمر باتری شناسایی شده ایم. این که آیا شامل دیر بیدار شدن از خواب و عدم توانایی شارژ تلفن قبل از بیرون آمدن از درب منزل ، یا صفر شدن باتری می شود ، درست زمانی که Uber شما در آستانه رسیدن است ، همه در مورد تصادف باتری داستان دارند.

در آن زمان ، تصور یک انفجار جمعی مغز خیلی دشوار نبود ، زیرا شیائومی از جدیدترین مفهوم باتری خود رونمایی کرد که می تواند در مدت تنها هشت دقیقه از 0 تا 100 درصد شارژ شود. نه ، این اشتباه تایپی نیست ، واقعاً هشت دقیقه است. اگر هنوز آن را باور ندارید ، Xiaomi برای اثبات آن ویدیو را در اختیار دارد – فقط یک ساعت تهیه کنید و خودتان ببینید.

این فناوری که به عنوان شارژ شیائومی هایپر شارژ شناخته می شود ، هنوز به تلفن خاصی اختصاص داده نشده است ، اما احتمالاً شاهد اجرای آن در فاصله کمی از خط در یکی از پرچمداران شیائومی خواهیم بود. این همچنین برای شارژ بی سیم کار می کند ، باتری را تا 100 slightly برای مدت زمان کمی بیشتر ، اما 15 دقیقه کمتر قابل توجه نیست.

از آنجا که تغییرات تدریجی اکنون در صنعت گوشی های هوشمند عادی است ، به ندرت اتفاق می افتد که چنین چیزی تغییر کند و تا زمانی که این فناوری به بازار راه یابد ، ما با نفس نفس کشیده منتظر خواهیم ماند ، اما منصفانه است که بگوییم شیائومی فقط انسانیت را راحت کرده است از استرس اضافی مرتبط با باتری.

PS5

انگار داشتن PS5 به اندازه کافی سخت نبوده است (این روزها برای تهیه آن هنوز باید تلاش هرکول کنید) ، اکنون ارزش یک در آینده قابل پیش بینی سوال برانگیز است. این احساس پیرامون موضوع بازی های متقاطع ، خصوصاً در مورد اخباری مبنی بر اینکه God of War: Ragnarok برای PS4 نیز در حال توسعه است ، رشد می کند.

اگرچه این ممکن است از نظر ظاهری چیز بدی به نظر نرسد ، اما با توجه به اینکه حمایت از نسل های مختلف به این معنی است که پایه گسترده بازیکنان PS4 کنار نمی رود ، انتظارات در مورد اینکه چگونه God of War جدید می تواند از مزاحمت های اضافی ارائه شده توسط PS5 استفاده کند ، نرم می شود مشخصات بالاتر

به عنوان مثال Ratchet and Clank: Rift Apart را در نظر بگیرید. از آنجا که بازی منحصراً برای PS5 ساخته شده است ، این عنوان توانسته است زمان شارژ سریع کنسول را در تاریخ گنجانده و به این دو نفره پویا اجازه دهد تا در یک چشم به هم زدن سفر بین جهان را انجام دهند. از طرف دیگر ، PS5 منحصر به فرد دیگر ، از فعال سازی های سازگار کنترل کننده DualSense برای ایجاد سبکی از بازی استفاده می کند که به سادگی در کنسول قدیمی سونی امکان پذیر نیست.

با توجه به اینکه هم God of War و هم Horizon: Forbidden West (دو بازی بعدی سه گانه سونی) هم برای PS4 و هم برای PS5 ساخته شده اند ، مدتی طول می کشد تا توسعه دهندگان را می بینیم که به طور کامل از نسل بعدی سوار قطار می شوند و تجربه هایی ایجاد می کنند که در ابتدا نیاز به خرید این ماشین های گران قیمت دارد. در این بین ، ممکن است بخواهید وقتی دسته جدیدی از سهام PS5 سر خود را بالا می برد ، به فکر اضافه کردن به سبد خرید باشید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *