خشک کن ماشین لباسشویی در برابر جدا بررسیهای معتبر


ماشین لباسشویی برای کسانی که فضای کافی ندارند راه حل خوبی است ، اما دو دستگاه جداگانه در طولانی مدت پاداش بیشتری به همراه می آورند ، خصوصاً اگر از استفاده کنندگان مکرر خشک کن باشید.

در صورت تصمیم برای به روزرسانی تنظیمات لباسشویی ، انتخاب وسایل گسترده ای شامل ماشین لباسشویی و انواع مختلف خشک کن و همچنین خشک کن های واشویی است که هر دو عملکرد را ارائه می دهند.

اگرچه هنگام انتخاب خشک کن خشک کن یا دو دستگاه جداگانه (خشک کن و ماشین لباسشویی) ، فضای موجود و قیمت احتمالاً در تصمیم گیری خرید تأثیرگذار است ، اما باید به ظرفیت های مختلف دستگاه های دو در یک نیز توجه کرد. و هزینه های جاری آنها با گذشت زمان

یکی از اولین – و مهمترین – ملاحظات ، مکانی است که در دسترس دارید. اگر فقط یک دستگاه جا دارید و می خواهید از خشک کن استفاده کنید ، به نظر می رسد خشک کن لباسشویی راه حل واضح است.

ماشین لباسشویی استاندارد همان اندازه خشک کن خشک کن (تقریباً 850 600 600 600 600 میلی متر) است. خشک کن های مستقل دارای ارتفاع و عرض مشابه هستند ، در حالی که عمق آنها ممکن است بین 460 میلی متر تا 680 میلی متر باشد. بنابراین ، داشتن دو وسیله مجزا به احتمال زیاد فضای دوبرابر را اشغال می کند.

اگرچه چیدن یک دستگاه بر روی ماشین دیگر ممکن است یک گزینه باشد ، اما یک کیت انباشته جداگانه لازم است. برای تناسب مطلوب ، معمولاً استفاده از وسایل تولید شده از همان سازنده توصیه می شود و خشک کن باید همیشه از بالا باشد ، زیرا ماشین لباسشویی سنگین تر است. درام خشک کن های تهویه شده می توانند به صورت دیواری نصب شوند اما به یک پنجره نزدیک یا دیواره خارجی نیاز دارند. برای انواع خشک کن ها در راهنمای ما بیشتر بخوانید.

علاوه بر قیمت اولیه دستگاه ، در نظر گرفتن هزینه های جاری با گذشت زمان نیز مهم است.

ارزان ترین خشک کن ها حدود 300 پوند است ، در حالی که ارزان ترین خشک کن های مستقل حدود 150 پوند است که قیمت اکثر ماشین های لباسشویی از 200 پوند شروع می شود.

با این حال ، ماشین لباسشویی با گذشت زمان گران می شود زیرا از نظر مصرف انرژی کمتری دارد و آب بیشتری مصرف می کند. اگرچه هزینه کنونی ماشین لباسشویی مستقل به طور قابل توجهی ارزانتر از عملکرد لباسشویی ماشین لباسشویی نیست ، اما مسئله دیگر در مورد خشک شدن پایین است.

در اکثر خشک کنهای خشک کن از فن آوری کندانسور استفاده می شود که کمترین مصرف انرژی را در سیستم های خشک کن دارد. اما در جایی که خشک کن های کندانسور مستقل با هوا خنک می شوند ، خشک کن های واشر برای خنک نگه داشتن دستگاه از مقدار قابل توجهی آب سرد برای متراکم شدن بخارات استفاده می کنند. طبق گفته بوش ، یک خشک کن استاندارد از 100 لیتر آب در هر دوره شستشو و خشک استفاده می کند.

اخیراً خشک کنهای خشک کن با فناوری خشک کردن پمپ گرمایی – چرخش پیشرفته تری در سیستم کندانسور – در حال ورود به بازار هستند. با این حال ، آنها معمولاً از قبل بسیار گران هستند.

اگرچه تفاوت کمی در هزینه های انرژی بین خشک کن خشک کن و خشک کن کندانسور مستقل وجود دارد ، اما هزینه های عملکرد خشک کن پمپ گرمایی به طور قابل توجهی پایین تر است.

طبق گفته خرده فروش هلندی Cool Blue ، یک ماشین لباسشویی با 8 کیلوگرم ظرفیت شستشو و 5 کیلوگرم ظرفیت خشک کردن سالانه 1070 کیلووات ساعت مصرف می کند ، در حالی که ماشین لباسشویی خشک کن رده C و A +++ (اقتصادی ترین) خشک کن با ظرفیت 8 کیلوگرم فقط 314 کیلووات ساعت مصرف خواهد کرد.

بهترین خشک کن های خشک کن 2021: 4 بهترین محصول خشک کن

بهترین ماشین لباسشویی 2021: لباس تمیز کننده تهیه کنید

از نظر تئوری ، اگر وسیله ای لباسشویی شما را شسته و خشک می کند ، این به معنای دردسر کمتری است ، زیرا مجبور نیستید وسایل را از یک طبل به درام دیگر منتقل کنید. برخی از خشک کن های واشر حتی برنامه هایی دارند که به طور خودکار از چرخه شستشو به چرخه خشک شدن تبدیل می شوند (که معمولاً چیزی مانند شستشو و خشک یا شستشو و پوشیدن برای یک شارژ سریع و کوچک نامیده می شود)

شماره گیری برنامه LG TurboWash FWV796STSE

با این وجود خشک کن های واشر هنوز دو ظرفیت جداگانه دارند: یکی برای شستشو و دیگری برای خشک کردن. به طور کلی ، ظرفیت شستشوی خشک کن ها از 6-10 کیلوگرم متغیر است ، در حالی که ظرفیت خشک کن حدود 4-7 کیلوگرم است (در مقابل 7-10 کیلوگرم خشک کن های جداگانه). به عنوان یک قاعده کلی ، هنگامی که یک شارژ کامل را می شوید ، بعید است که بتوانید همه چیز را یک باره خشک کنید و منجر به دردسرهای اضافی شود.

لباس های LG TurboWash FWV796STSE در سایت

داشتن چندین وسیله جداگانه هنگامی که می توانید چندین بار لباس شویی داشته باشید ، مطلوب است زیرا می توانید آنها را به طور همزمان کار کنید. و اما در مورد هوا ، یک ماشین لباسشویی و خشک کن جداگانه احتمالاً لباسشویی شما را سریعتر شسته و خشک می کند. بیشتر خشک کن های لباسشویی تمایل دارند حتی طولانی تر از خشک کن کندانسور معمولی و مستقل خشک شوند.

خشک کن های واشر نیز فیلترهایی ندارند که به راحتی در دسترس باشند ، بنابراین تمیز کردن آن دشوارتر است و بنابراین مشکلاتی ایجاد می کند. در راهنمای ما می توانید نحوه تعمیر خشک کنی را که باعث گرم و مرطوب بودن لباس می شود ، ببینید که تمیز کردن یکی از این ماشین ها چقدر پیچیده است.

در بیشتر آزمایش ها ، خشک کن خشک کن احتمالاً لباسشویی و همچنین ماشین لباسشویی مستقل را تمیز می کند. با این وجود ، احتمالاً مورد اول هنگام خشک شدن با مشکل روبرو می شود. با استفاده از خشک کن خشک کن ، حتی پس از یک دوره خشک شدن طولانی ، می توانید لباس های شسته شده ناهموار و خشک ناصافی داشته باشید.

یک روش خوب برای استفاده بیشتر از خشک کن خشک کن این است که به دنبال وسایل دارای سنسور خشک کن باشید. اینگونه ماشین ها با استفاده از سنسورها میزان رطوبت بار را کنترل کرده و با رسیدن به این سطح خشک شدن را متوقف می کنند. این می تواند به شما در صرفه جویی در وقت ، کاهش مصرف انرژی و جلوگیری از آسیب دیدن منسوجات کمک کند. از دیگر ویژگی های مفید که باید مراقب آنها باشید ، برنامه های سازگار با محیط زیست و تایمر شروع کند است.

با توجه به لباسشویی ، عملکردهای معمول مورد نظر شامل دمای شستشو متغیر و سرعت چرخش ، و همچنین عملکردهای قبل از شستشو ، شستشوی سریع ، شستشوی ظریف / دستی و شستشوی بعد از شستشو هستند.

برای گزینه های خشک کردن مفید ، به دنبال ویژگی Anti-Crease یا Easy Iron باشید – چند دقیقه گرم شدن بیشتر لباس های خشک برای از بین بردن برخی چین ها. مورد آخر را نباید با Iron Dry ، که باعث می شود لباس برای اتو کشیدن راحت تر باشد ، و Extra Dry که چرخه طولانی تری برای وسایل حجیم و لایه ای است ، اشتباه بگیرید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *