دالبی آتموس جریان صوتی و فاقد ضرر را که هم اکنون در Apple Music موجود است فرا گرفته است


در خلال WWDC 2021 ، اپل مجموعه ای از ویژگی ها را اعلام کرد که امسال هدفون AirPod را در آن قرار می دهد و همچنین جریان صوتی بدون فضایی و فضایی از پیش اعلام شده را اعلام می کند.

اگرچه ما به روزرسانی های جدید را به ویژه نوآورانه توصیف نمی کنیم ، اما به نظر می رسد آنها به جمع آوری ویژگی ها و افزایش در دسترس بودن AirPod ها کمک می کنند. اما به نظر می رسد که یک پیام بیشتر از بقیه مشترکان Apple Music را هیجان زده می کند.

ما سرانجام فهمیدیم که چه موقع اپل موزیک صدای فراگیر با قابلیت Dolby Atmos همراه با صدای بدون افت دریافت می کند.

این تاریخ 7 ژوئن 2021 است – بنابراین هنگام خواندن این متن ، صدای فراگیر با Dolby Atmos باید در دسترس باشد و آلبوم شامل آلبوم هایی از هنرمندانی مانند آریانا گراند و کسی ماسگراویس است. اپل همچنین انتخاب لیست های پخش این فناوری را برجسته کرده است.

صدای فراگیر Dolby Atmos در Apple Music به 7 ژوئن می رسد

هنگام استفاده از iOS 14.6 ، Spatial Audio از طریق Dolby Atmos باید در بخش تنظیمات موسیقی برنامه تنظیمات نمایش داده شود. در غیر این صورت ، با راه اندازی مجدد سریع آن را برای ما برطرف می کند.

صدا فضایی 3

برای اینکه بفهمید کدام آهنگ ها از Dolby Atmos پشتیبانی می کنند ، وارد Apple Music شوید و به دنبال برچسب های Dolby Atmos بگردید (تصویر زیر).

در خبرهای دیگر ، اپل ویژگی های بیشتری را برای AirPods خود اعلام کرده است که در حال حاضر از بهترین هدفون های بی سیم اصلی است که ما آزمایش کرده ایم. اول تقویت مکالمه بود. این ویژگی برای کسانی است که چالش شنوایی خفیف دارند و با استفاده از میکروفون صوتی و پرتوی محاسباتی AirPods Pro را روی شخصی که مقابل شما صحبت می کند متمرکز می کند و شنیدن گفته ها را آسان تر می کند. حتی می توانید میزان صدای محیطی که هدفون فیلتر می کند را برای شفاف سازی تماس ها تغییر دهید.

یکی دیگر از ویژگی های برجسته پیام اعلان بود. این زمانی تأثیر می گذارد که شما نمی توانید iPhone خود را پیدا کنید (یا فقط نمی توانید نگران رسیدن به آن باشید). این ویژگی iOS 15 به سیری امکان بازگشت خودکار اعلان ها به شما را می دهد ، به خصوص اعلان های حساس به زمان ، مانند زمان تحویل واردات.

در مثالهای دیگر ذکر شده است که سیری لیست خرید شما را می خواند یا یک یادآوری مکان تنظیم می کند. می توانید انتخاب کنید کدام برنامه ها فعال شوند و اگر نمی خواهید کار شما قطع شود ، ویژگی “مزاحم نشوید” وجود دارد.

ویژگی Find Me برای هدفون AirPods Pro و Max بهبود یافته است. اگر نمی توانید آنها را پیدا کنید ، می توانید با استفاده از این برنامه هدست را برای ارسال یک چراغ بلوتوث ایمن که به شبکه اپل و سپس برای ارتقا location مکان آن ارسال می شود ، ارسال کنید. یا می توانید هدفون ها را به صدا درآورید و Proximity View به شما امکان می دهد هنگام نزدیک بودن خود را مطلع کنید. همچنین می توانید هشدار تقسیم را تنظیم کنید تا اگر هدست را جایی گذاشته اید به شما اطلاع دهد.

یکی از انتقادات ما از استراتژی اپل با ویژگی صوتی فضایی این بود که توسط Apple TV 4K پشتیبانی نمی شود. به نظر می رسید که این محصول اصلی برای پشتیبانی از آن است و ماه ها پس از ورود این ویژگی به AirPods ، اپل اعلام کرد که صدای فضایی در اواخر سال (احتمالاً حدود سپتامبر) به tvOS می آید. صدای فراگیر نیز باید در سیستم عامل Mac وارد شود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *