ساعت هوشمند فیس بوک برای استفاده از دوربین برای اینستاگرام راحت خواهد بود – گزارششایعات مربوط به گسترش فیس بوک به سخت افزارهای پوشیدنی به سمت ساعت های هوشمند دوربین طراحی شده است که برای کمک به اشتراک گذاری تصاویر و فیلم ها در رسانه های اجتماعی ، اینستاگرام و سایر کشورها طراحی شده است.

طبق اطلاعات ارائه شده به The Verge ، این شرکت قصد دارد در تابستان سال 2022 برای یک رسانه پوشیدنی که دارای یک صفحه نمایش قابل جابجایی است و دارای دو دوربین است که می تواند تصاویر و فیلم ها را ضبط و به طور مستقل به اشتراک بگذارد ، در تابستان 2022 آغاز به کار کند.

یک دوربین در جلوی نمایشگر قرار می گیرد که برای تماس های ویدیویی طراحی شده است. منبع گفت ، برای این منظور ، او می تواند روی مچ دست بماند. در پشت ساعت همچنین یک دوربین 1080p وجود دارد که می تواند فوکوس خودکار را کنترل کند و بیشتر برای گرفتن و به اشتراک گذاری تصاویر مناسب است.

در واقع ، این گزارش می گوید ، فیس بوک می خواهد از این ساعت هوشمند برای گرفتن تصاویر بدون استفاده از تلفن هوشمند استفاده شود و در حال حاضر با تولیدکنندگان لوازم جانبی در حال کار است تا عناصر مناسب تری برای ضبط فیلم مانند توانایی اتصال آن به یک کوله پشتی ایجاد کند. منابع گفتند که این نوار از فولاد ضد زنگ ساخته خواهد شد.

فیس بوک همچنین می خواهد دستگاه بدون تلفن با قابلیت اتصال LTE خاص خود باشد ، که به افراد امکان می دهد بدون تعامل با آیفون یا گوگل فون ، در بسته برنامه ارسال کنند ، افراد آشنا به این موضوع فاش کردند.

این گزارش می گوید که این دستگاه همچنین با یک مانیتور داخلی ضربان قلب بر روی تناسب اندام تمرکز خواهد کرد که می تواند به طور بالقوه آرزوهای خود را در بخش های دیگر مانند Oculus VR و هدفون های واقعیت ترکیبی برآورده کند. گزارش امروز می گوید به دلیل وجود حسگرهای حرکتی داخلی ، دستگاه همچنین می تواند به عنوان یک دستگاه ورودی برای این دستگاه ها مورد استفاده قرار گیرد.

بر اساس این گزارش ، ممکن است فیس بوک تصمیم به ادامه کار با ساعت هوشمند نداشته باشد ، اما در حال حاضر دستگاه 400 دلاری (حدود 285 پوند انگلیس) قصد دارد حدود یک سال دیگر با ایده هایی برای شکستن بهترین مهمانی برای ساعت های هوشمند وارد بازار شود.

طرفداران حفظ حریم خصوصی احتمالاً در مورد ساعت هوشمند فیس بوک با قابلیت اتصال مستقل ، احتمالاً GPS روی صفحه ، مانیتور ضربان قلب و شاید حتی گزینه های پرداخت موبایلی که به بازار می آیند ، حرف هایی برای گفتن دارند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *