طراحی رسمی OnePlus Nord CE 5G مشخص شدوان پلاس پیش از عرضه این هفته پیش بینی شده ، از محصول رسمی میان رده آینده خود یعنی OnePlus Nord CE 5G رونمایی کرد.

تصویر بالا توسط این شرکت به طور مستقیم در TechRadar به اشتراک گذاشته شده است و تلفن را در رنگ جدید “Blue Void” خود نشان می دهد که به نظر نمی رسد یک میلیون مایل با سایه “سنگ مرمر آبی” که OnePlus Nord اصلی در آن موجود است فاصله داشته باشد.

وان پلاس نورد CE CE 5G مخفف “Core Edition” است ، و این نام نشان دهنده برنامه این شرکت برای کوتاه کردن ویژگی های اصلی Nord به ارزشمندترین ویژگی های آن برای یک تلفن جذاب با قیمت ورودی کمتر است. الیور ژانگ ، مدیر محصولات وان پلاس به سایت گفت: “تمام فلسفه طراحی به ایده هسته بستگی دارد.” “ماهیت” هسته “کاهش – تقطیر محصول به مهمترین موارد است.”

یکی از این تغییرات در عکس بالا قابل مشاهده است: در حالی که OnePlus Nord اصلی دارای دوربین چهارگانه در پشت بود ، فقط سه لنز در اینجا قابل مشاهده است. همچنین فلاش از بالای قوز عمودی دوربین به پایین منتقل می شود.

ژانگ در ادامه برخی از مواردی را که OnePlus به عنوان یک “هسته” اصلی در گوشی جدید گنجانده شده است ، ذکر کرد: شارژ سریع ، 5G و صفحه نمایش با نرخ تازه سازی 90 هرتز.

نشت های قبلی حاکی از آن است که OnePlus Nord CE 5G از پردازنده Qualcomm Snapdragon 750G تغذیه خواهد کرد که همان تراشه ارائه شده در Samsung Galaxy A52 5G عالی با 399 پوند است. با توجه به اینکه OnePlus Nord با 379 پوند و Nord CE شروع می شود. 5G آن را تضعیف می کند ، ما می توانیم به دنبال یک رقیب جدی باشیم که در لیست بهترین گوشی های میان رده ما قرار گیرد.

OnePlus همچنین چندین مشخصات اضافی را در صفحه اختصاص داده شده به رویداد آینده 10 ژوئن نشان داد. بدیهی است تلفن ضخیم کاملا احمقانه و ضخیم 7.9 میلی متر خواهد بود و مجموعه دوربین های سه گانه توسط لنز 64 مگاپیکسلی هدایت می شوند. ویژگی دیگری باید امروز در صفحه ظاهر شود ، اما هنگام نوشتن مقاله خالی است.

ما با OnePlus تماس گرفتیم تا اعتبار تصویر جدید را تأیید کنیم و ببینیم آیا این شرکت چیز دیگری برای اشتراک گذاری قبل از راه اندازی تلفن در روز پنجشنبه دارد. ما با دریافت پاسخ آهنگ را به روز می کنیم.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *