قیمت Sony Xperia 1 III در حال اتمام است و به طرز نگران کننده ای گران است


چه زمانی سونی رسماً معرفی شد آن در آینده Xperia 1 III و Xperia 5 III در ماه آوریل ، قیمت یکی از معدود مواردی بود که شرکت اعلام نکرد. اکنون ، به لطف لیستی که توسط Eagle Look Editor، ما اولین نشانه از برنامه های قیمت گذاری سونی را داریم.

آگهی در فروشگاه آمریکایی فوکوس قیمت هر دو گوشی را دارد اما هنوز نمی توانید آنها را به سبد خرید خود اضافه کنید. پرچمدار اکسپریا 1 III 1298 دلار قیمت دارد در حالی که اکسپریا 5 III میان رده 998 دلار است.

اگر این موضوع صحت داشته باشد ، افزایش کمی اما قابل توجهی را برای هر دو نشان می دهد. سونی اکسپریا 1 II با قیمت 1199 دلار راه اندازی شد ، در حالی که اکسپریا 5 II با قیمت 949 دلار به فروش رسید – اگرچه تبدیل دلار به پوند با قیمت 1099 و 799 پوند ، به ترتیب در این سمت ، سخاوتمندترین نیست. اقیانوس اطلس

لازم به یادآوری است که هیچ چیز به طور رسمی اعلام نشده است و پشت برخی از فروشگاه های آنلاین به آنها اجازه نمی دهد لیستی بدون قیمت درج کنند. به همین دلیل ، شما اغلب اعداد گنجانده شده را برای جایگزینی تا زمان تأیید رسمی پیدا می کنید ، اگرچه مطمئناً مانند اعداد قابل قبول به نظر می رسند.

ما برای درخواست نظر در مورد قیمت با سونی تماس گرفته ایم و این قسمت را با پاسخ آن به روز می کنیم.

بدون پوشش شکر: دقیقاً قیمت آن برای Sony Xperia 1 III بسیار زیاد است. برای مقایسه ، این 100 دلار بیشتر از Samsung Galaxy S21 Ultra است که با آن شروع شده است ، یا 200 دلار بیشتر از 128 گیگابایت iPhone 12 Pro Max. و مهمتر از همه ، سامسونگ و اپل سهم بازار و جذابیت تجاری دارند که می تواند هزینه های چهار رقمی را برای گوشی های پرچمدار آنها توجیه کند.

از طرف دیگر ، بخش تلفن سونی برای تأثیرگذاری تلاش می کند. این شرکت به طور معمول با تخمین 30٪ از فروش تلفن های متشکل از “دیگران” در برآورد سهم بازار تحلیلگران در ارتباط است – بخشی که مشابه آن با Google ، OnePlus ، Motorola ، HTC و تا همین اواخر LG مشترک است. و در حالی که استاتیستا تخمین می زند که سونی در سال 2020 همچنان 2.9 میلیون تلفن هوشمند فروخته باشد ، این 80٪ افت نسبت به 14.6 میلیون دستگاهی است که در سال 2016 جابجا شده است.

ساخت یک پرچمدار که هزینه بیشتری نسبت به رقبای پر فروش داشته باشد ، بعید به نظر می رسد حرکتی بتواند این روند را خنثی کند. تا زمانی که سونی گوشی های خود را با قیمت های رقابتی تر تولید نمی کند ، سخت است که ببینید این محصول از بخش شلوغ “دیگران” در نمودار سهم بازار خارج می شود.

آلن مارتینمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *