نحوه بارگیری و نصب iOS 15 و iPadOS 15 بتا امروز


اپل iOS 15 و iPadOS 15 تا پاییز امسال منتشر نمی شوند ، اما اولین نسخه بتا اکنون برای توسعه دهندگان ثبت شده اپل در دسترس است. در اینجا نحوه آزمایش بهترین ویژگی های جدید iOS 15 / iPadOS است که امروز در WWDC اعلام شده است.

به روزرسانی های سال جاری سیستم عامل اپل روز دوزی است. در آیفون ، ما ابزارهای جدیدی برای برنامه ریزی FaceTime و یک ویژگی جدید SharePlay داریم تا با هم از چندرسانه ای لذت ببریم. پیام ها و اعلان ها افزایش می یابد ، در حالی که ویژگی جدید تمرکز نمایه های فردی را برای شرایط مختلف مانند کار یا خواب ارائه می دهد.

iPadOS 15 شامل بهترین سیستم عامل iOS 15 خواهد بود ، اما همچنین برخی از ویژگی های خاص iPad مانند رابط چند وظیفه ای جدید ، نمایش تقسیم بهبود یافته ، یادداشت های سریع و ابزارک های خانگی زنده را به شما معرفی می کند.

متأسفانه ، برنامه بتا عمومی هنوز باز نشده است ، بنابراین در حال حاضر فقط توسعه دهندگان ثبت نام شده اپل می توانند با بروزرسانی های جدیدی که تابستان امسال توسعه می یابد ، از آن استفاده کنند.

این چیزی نیست که ما در این مرحله برای آیفون یا آیپد اصلی توصیه کنیم ، زیرا نسخه های اول در لبه ها با اشکالات زیاد و ویژگی های ناتمام کاملاً خشن خواهد بود. نسخه بتا عمومی که ماه آینده انتظار داریم کمی نرم تر خواهد بود. اگر دستگاه برای شما مهم است ، ابتدا مطمئن شوید که از آن پشتیبان تهیه کرده اید.

اپل در سال 2021 هیچ پیشکسوت تیمی را اخراج نمی کند. بنابراین اگر آیفون یا آی پد شما می تواند iOS 14 / iPad iOS 14 را اجرا کند ، بهتر است این کار را در سال 2021 ادامه دهید. این تا iPhone SE (2016) و iPhone ادامه دارد. 6s (2015) iPad mini 4 (2015) و iPad Air 2 (2014) و همه موارد جدید نیز سازگار هستند.

همانطور که گفتیم ، برای بارگیری iOS 15 / iPadOS 15 beta در حال حاضر شما باید یک توسعه دهنده ثبت شده اپل باشید. هزینه دقیق آن ، 99 دلار در سال دقیق است. اگر منتظر بتا عمومی باشید ، این برنامه رایگان است. با این حال ، اگر می خواهید ثبت نام کنید ، می توانید به عنوان توسعه دهنده اپل در اینجا ثبت نام کنید.

اپل توصیه می کند قبل از نصب نسخه های بتا نرم افزار خود ، از iCloud برای پشتیبان گیری از همه چیز در دستگاه خود استفاده کنید. بسته به میزان فضای خود در فضای ابری ، می توانید از مهمترین نسخه پشتیبان تهیه کنید یا از همه چیزهای دستگاه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

  • ابتدا مطمئن شوید که به Wi-Fi متصل هستید.
  • به تنظیمات> نام خود بروید
  • iCloud> iCould Backup> Backup Now را انتخاب کنید.

هنوز هم می توانید با اتصال iPhone یا iPad به Mac خود از iPhone به صورت فیزیکی پشتیبان تهیه کنید. در اینجا بقایای رابط iTunes Backup را مشاهده خواهید کرد. پشتیبان گیری را انتخاب کنید تا محتوای تلفن خود را برای محافظت در هارد دیسک Mac خود ذخیره کنید.

ابتدا باید به حساب Apple Developer خود وارد شوید. در اینجا تمام دستورالعمل های نصب حساب های لازم برای بارگیری به روزرسانی آیفون یا آیپد را پیدا خواهید کرد. پس از به روزرسانی با بارگیری ، می توانید به تنظیمات> عمومی> حساب بروید تا مراحل نصب را شروع کنید.

در حال حاضر ، برای لذت بردن از iOS 15 و iPadOS 15 باید از برخی حلقه ها صرف نظر کنید؟ راستش را بخواهید؟ تا زمانی که توسعه دهنده نباشید ، بهتر است ماه آینده منتظر بتا عمومی باشید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *