نحوه تماشای قسمت 1 لوکی: جریان مارول چه مدت است که به دیزنی پلاس برخورد می کند؟آخرین سری اصلی دیزنی پلاس لوکی در روز چهارشنبه ، 9 ژوئن – چند روز زودتر! در اینجا زمان و چگونگی تماشای سری پخش جریانی جدید مارول آورده شده است.

برادر و خواهر بد ثور ، لوکی ، با سریال های جداگانه خود به صفحه ما بازمی گردند و او امروز – 9 ژوئن – به دیزنی پلاس می رود. این احتمالاً پس از موفقیت مضاعف WandaVision و The Falcon و The Winter Solider ، مورد انتظارترین نمایش مارول تاکنون بوده است.

در ابتدا قرار بود سریال جدید مارول استودیو جمعه 11 ژوئن آغاز شود و قسمت های جدید هر هفته پس از آن پخش شود. با این حال ، دیزنی آن را کمی به جلو سوق می دهد ، که خبر خوبی برای کسانی است که نمی توانند صبر کنند تا دوباره تام هیدلستون را به عنوان یک خدای شیطانی Asgardian شیطانی ببینند.

اولین قسمت لوکی دیزنی پلاس را می توانید ساعت چهار صبح ، چهارشنبه ، 9 ژوئن ، در انگلستان دریافت کنید. دیزنی در این زمان به طور منظم قسمت های جدیدی را منتشر می کند ، زیرا در ایالات متحده نیز نیمه شب به وقت اقیانوس آرام است. این اجازه می دهد تا همه در یک تاریخ در یک سرگرمی شرکت کنند. پس از آن ، هر قسمت هر هفته کاهش می یابد.

برای انگلیسی ها ، این می تواند فرصتی برای تماشای اولین چیز در صبح قبل از کار باشد ، بنابراین از هرگونه اسپویلر که می تواند به صورت آنلاین در طول روز منتشر شود ، جلوگیری می کند.

برای تماشا ، به یک اشتراک فعال Disney Plus نیاز دارید. متأسفانه ، روزهای آزمایشی رایگان به پایان رسیده است. می توانید برای ثبت نام با هزینه 7.99 پوند در ماه یا 79.90 پوند در سال (15٪ پس انداز) به سایت DisneyPlus.com مراجعه کنید. با این هزینه ها ، محتوای بسیار زیادی از مارول ، دیزنی ، پیکسار ، جنگ ستارگان ، نشنال جئوگرافیک و استار دریافت خواهید کرد.

بله ، او انجام داد. لوکی پس از کلیک رسواکننده انگشتان ثانوس درگذشت و در میان کسانی نبود که از رویدادهای Avengers: Endgame زنده شده اند. پس او با جدایی خودش چه می کند؟ خوب ، همانطور که مارول اغلب مراقبت می کند ، یک نسخه جایگزین از لوکی وجود دارد که قدمت آن به سال 2012 برمی گردد.

به خاطر می آورید که هنگام صحنه انتقام جویان در نبرد نیویورک ، هنگامی که او از SHIELD خارج شد در Avengers: Final with Tesseract؟ خوب ، سری جدید دیزنی پلاس قهرمان این جدول زمانی را ضبط می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=MU46zWHgtvM

پس از فرار ، لوکی توسط نهاد مدیریت زمان دستگیر شد زیرا سرقت Tesseract یک جدول زمانی جایگزین در MCU ایجاد کرد. معمولاً این افراد درگیر نمی شوند و کسانی را که با برنامه پاک کردن واقعی درگیر می شوند ، شناسایی می کنند. آژانس و به ویژه نماینده اوون ویلسون موبیوس مشکلی دارند که خدای شیطان می تواند به آن کمک کند. اگر بتواند از کلاهبرداری شیطانی دست بکشد ، او می تواند بیکن خود را پس انداز کند.

شما می توانید آخرین تریلر را در زیر تماشا کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=nW948Va-l10منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *