هدفون Razer Opus X از طریق برنامه اندروید نشت می کند


به نظر می رسد Razer روی نسل دوم هدفون های بی سیم Opus خود کار می کند.

با کاوش در دفترچه یادداشت تغییرات جدیدترین برنامه Razer Audio برای Android ، توسعه دهندگان XDA دریافتند که هنوز ورودی در لیست دستگاه های سازگار منتشر نمی شود: Razer Opus X

با نگاهی بیشتر ، این برنامه پیشنهاد می کند که Razer Opus X در پنج سایه مختلف به فروش می رسد: سیاه ، سبز ، جیوه ، کوارتز و مرموز “X Edition”. سایت تصاویر سه طرح رنگی را که در بالا آورده ایم پیدا کرد.

همانطور که می بینید ، این کاملاً تغییری در مقایسه با Razer Opus اصلی است که تقریباً از پنهان کردن سبک جسورانه ای که معمولاً لوازم جانبی بازی در آن پنهان می شود ، خارج شد. در بررسی Razer Opus ، ما طراحی “فوق العاده زیبا” را تحسین کردیم ، که از طراحی زیباتر جلوگیری می کند.

در مقابل ، این عکس ها مجموعه ای از هدفون ها را نشان می دهد که دارای لبه بازی بیشتری هستند و احتمالاً قیمت کمتری نیز مطابقت دارند. از مارک “X” برای هدفون Razer Hammerhead True Wireless X استفاده شد که بعداً به نسخه ارزان تری از جوش های Razer Hammerhead True Wireless Pro تبدیل شد.

ما از عکس ها چیز دیگری برای یادگیری نداریم ، جز این که به نظر می رسد طرح آنها با هدفونهای اصلی Razer Opus برابر است و از طریق USB-C شارژ می شود. ظاهر در برنامه نشان می دهد که نسخه خیلی دور از دسترس نخواهد بود.

با فرض مناسب بودن قیمت و ثابت ماندن کیفیت صدا ، Razer می تواند در اینجا برنده شود. Razer Opus اصلی اگرچه وارد بازار شلوغ بازی های صوتی بازی می شود ، با افتخار در لیست بهترین هدفون های بی سیم که می توانید امروز خریداری کنید ، قرار می گیرد. اگر Razer بتواند 199 پوند قیمت را کاهش دهد بدون اینکه خیلی به کیفیت صدا لطمه بزند ، پس دلیلی ندارد که باور کنید Opus X هم نمی تواند در این لیست باشد.

ما برای اعلام نظر با Razer تماس گرفتیم و اگر و هرگاه پاسخی دریافت کردیم به روزرسانی خواهیم کرد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *