همه آنچه در جریان گزارش اصلی اعلام شده است


WWDC اپل (همچنین به عنوان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان شناخته می شود) در 7 ژوئن با سخنرانی اصلی اپل پارک آغاز به کار کرد. در اینجا همه آنچه در این رویداد اعلام شده است ، آورده شده است.

WWDC امسال نیز مانند رویداد 2020 کاملاً آنلاین برگزار می شود. برای اطلاع از زمان وقوع این رویداد و آنچه تاکنون اعلام شده است ، ادامه مطلب را بخوانید.

برچسب بزرگ این رویداد در دوشنبه ، 7 ژوئن در 10 PDT (18:00 BST)، اما جلسات برنامه نویس تا زمان ادامه خواهد یافت 11 ژوئن.

WWDC رویدادی است که اپل معمولاً از نسخه بعدی به روزرسانی نرم افزار برای محصولات عظیم خود رونمایی می کند و سال 2021 نیز از این قاعده مستثنی نیست.

iOS 15

طبق معمول ، ستاره کنفرانس Apple WWDC iOS بود. این شرکت تعداد زیادی ویژگی جدید را که به iOS 15 وارد می شوند ، شامل SharePlay ، Focus و ویژگی های جدید برای Messages ، Notifications و FaceTime ، Photos ، Wallet و Weather معرفی کرده است.

آیپد 15

اپل همچنین از ویژگی های جدید آمدن به iPadOS 15 خبر داد. اینها شامل گجت های سفارشی در صفحه اصلی آیفون (با گزینه های بزرگتر iPad) ، کتابخانه برنامه ، ویژگی های جدید چند وظیفه ای مانند نمای تقسیم ، به روزرسانی های برنامه Notes ، Translate و Swift Playgrounds است.

WatchOS8

دارندگان اپل واچ نیز چیزهایی برای تحریک دارند. WatchOS 8 بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و از ویژگی های Apple Fitness Plus ، پشتیبانی در حالت عمودی برای شماره گیری عکس ها و پشتیبانی از gif در Messages برخوردار است.

هومکیت

Apple Homekit همچنین با کشف بسته های جدید ، کلیدهای باز کردن قفل درب شما ، ویژگی های Apple Watch و پشتیبانی از پروتکل خانه های هوشمند Matter ، یک نسخه جدید ارتقا یافته است.

iCloud Plus

اپل همچنین از سرویس چند ویژگی جدید iCloud به نام iCloud Plus خبر داده است. iCloud Plus شامل ویژگی هایی مانند Privacy Relay و Hide My Email برای بهبود امنیت در برنامه های Safari و Mail ، همراه با پشتیبانی از چندین دوربین امنیتی Homekit در حساب iCloud شما است.

صدای صوتی فراگیر با پشتیبانی از Dolby Atmos

اپل همچنین اعلام کرد که اپل موزیک اکنون از صدای فراگیر با Dolby Atmos پشتیبانی می کند. آلبوم های آریانا گراند ، کسی ماسگراوز و دیگران اکنون با این قالب در دسترس هستند.

رازداری

سرانجام ، اپل برخی از به روزرسانی های مهم مربوط به حفظ حریم خصوصی را که همراه با محصولات آن است ارائه کرده است. این موارد شامل توانایی پنهان کردن آدرس IP شما در برنامه Mail ، گزارشات حریم خصوصی برنامه ، مدیریت دستگاه برای Siri ، گزینه های بازیابی حساب جدید و Digital Legacy است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *